TB12: ЦІКАВА ТА ПОВЧАЛЬНА ІСТОРІЯ ОДНІЄЇ З НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНИХ ТА УСПІШНИХ ЗІРОК СПОРТУ І НЕ ТІЛЬКИ Новини,Рекомендації по харчуванню

Screenshot_20210214_104749_com.android.gallery3d

Навряд чи можна назвати американський футбол популярним видом спорту в нашій країні. Більше того, зовсім небагато людей знають правила цієї атлетичної та одночасно надзвичайно інтелектуальної гри.

 

Томас Едвард Патрік Брейді – ключовий гравець команди «Тампа Бей Бакканірс», ймовірно, найкращій квотербек усіх часів в історії американського футболу. Саме квотербек є диригентом атакувальних дій команди, ця позиція на полі найбільш престижна і високо оплачувана.

 

Минулого тижня Том Брейді одержав сьому перемогу у Super Bowl (перша була одержана ще у 2002 році), що є абсолютним рекордом. Він також найстарший гравець в американський футбол, який виграв Super Bowl в якості стартового квотербека. Крім того, він взагалі найстарший гравець, який брав участь у вирішальній грі. Слід додати, що сам Super Bowl – є найбільш популярною спортивною подією у світі із телевізійною аудиторією понад 100 млн глядачів.

 

Брейді зараз 43 роки. Вже 21 рік грає в американський футбол на професійному рівні, тоді як середня тривалість кар’єри професійного гравця триває всього 3,3 роки. Його вражаюче довголіття та неперевершений успіх змусили багатьох задати одне і те ж питання: в чому секрет Томаса Брейді?

 

Дуже важко говорити про Брейді і не натрапити на tb12sports.com. TB12 — це персональний веб-сайт Брейді, який містить детальну інформацію про його методи тренувань та дієту, а також дає можливість придбати вітаміни, добавки для спортсменів, загальнозміцнюючи засоби, обладнання та навіть індивідуальний тренінг з фітнесу.

 

На перший погляд, TB12 є досить стандартним. Дієта, яка включає переважно цільнозернові  та рослинні продукти разом із фізичними вправами є корисною та ефективною майже для кожної людини.

 

ЩО САМЕ ПРОПОНУЄ САЙТ tb12sports.com

Багато товарів є досить стандартними, але із значно завищеними цінами. Наприклад, 30 капсул дієтичної добавки під назвою «RECOVER» продається за 60 доларів. Незважаючи на те, що продукти має заяви щодо протизапальних властивостей інгредієнтів, ці твердження не були перевірені та затверджені FDA. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких захворювань.

 

Але якщо повністю розібратися в ТВ12, можна натрапити на деякі сумнівні з медичної точки зору речі. Варто додати, що одним з авторів TB12 є Алекс Герреро.

 

Бреді приписує значну частину успіху своєму тренеру Алексу Герреро — і це ім’я добре відоме у колі прихильників альтернативної медицини. Алекс Герреро опинився під санкціями Федеральної Торгової Комісії у США (FTC) у 2005 році за пропаганду дієти «Supreme Greens» для лікування раку, СНІДу, склерозу та декількох інших захворювань. Пізніше він випустив на ринок продукт під назвою «NeuroSafe», який активно схвалював і підтримував Бреді, стверджуючи, що він захистить ваш мозок від черепно-мозкової травми, пов’язаної зі спортом. FTC знову втрутилась у справу, закривши виробництво дієтичної добавки «NeuroSafe».

 

TB12, як і всі популярні бренди та ресурси, що створені для промоції певного способу життя із супутнім мерчандайзінгом — є поєднанням хороших і поганих порад, науки і псевдонауки, замішаним на витонченому маркетингу. Варто звернути увагу на деякі суперечливі положення, наведені нижче.

 

Бреді рекомендує пити багато води. «Візьміть свою вагу, розділіть на два і помножте на 30 (мова йде про розрахунки у фунтах і унціях) і саме стільки унцій води вам потрібно пити, навіть якщо ви не займаєтесь спортом.»

 

Таким чином, середня людина повинна випивати близько 2,5 літрів води. У той же час, базові знання із фізіології людини говорять про інше. Водний баланс є однією з найбільш ретельно регульованих систем у нашому організмі. Треба пити, коли виникає відчуття спраги, цього достатньо. Якщо ви будете пити більше, то нирки працюватимуть інтенсивніше і збільшиться сечовипускання. Але іноді може навіть зростати і ризик гіпонатріємії із виникненням судом у людей, які постійно перевантажують себе зайвими об’ємами рідини…

 

Цікаво, що Герреро та Брейді вважають, що вода якимось чином змінює ваше тіло, наприклад, вона захищає шкіру від сонячних опіків і покращує еластичність ваших м’язів. Брейді каже, що однією з причин того, що він не травмується, є те, що зберігання м’язи еластичними, завдяки підтриманню водного балансу, а також певним фізичним вправам.

 

Ще однією важливою ідеологією Тома Брейді, яка базується на надзвичайно тонкому науковому льоді, є лужна дієта. Повернувшись до азів фізіології кислотно-лужного балансу, можна достеменно стверджувати, що ми не в змозі змінити рН власного тіла за домомогою дієти. рН також надзвичайно чітко регулюється, можна вводити кислоту безпосередньо у вену, але спільна робота нирок і легень моментально встановить рН на рівні 7,4.

 

Існує лише один об’єктивний погляд на історію успіху TB12. Алекс Герреро, робить типові речі продавця «зміїної олії», обіцяючи лікування, яке він не може гарантувати, і його закриває FTC. Він повертається з TB12 — і вже тут його очікує успіх. Звичайно, в ТВ12 є кілька дивних порад та багато завуальованих назв, які насправді не мають сенсу (наприклад, «оптимізація тренувань»), але вони ніде не обіцяли діагностувати чи вилікувати будь-яке захворювання.

 

Однак деякі елементи хитрості та шахрайства присутні у ТВ12. Ще в березні, коли почалася пандемія коронавірусу, Брейді почав просувати деякі добавки під видом «підсилювачів імунітету», що було досить некоректним та оманливим.

 

Отже, у медицині і спорті чудодійні засоби та ефекти майже не зустрічаються. Причиною тому, що Том Брейді є найкращим у своїй справі є не те, що він п’є багато води або слідкує за кислотністю свого організму. Причина в тому, що він працює до останнього поту кожного дня. Томас дуже дисциплінований щодо режиму тренувань та дієти. З таким рівнем дисципліни мало хто з нас міг би зрівнятися. Натомість, не треба журитися. Якщо ви хочете наслідувати його, почніть прокидатися рано, правильно харчуватися та регулярно тренуватися, і ви досягнете своєї мети!

TB12: ЦІКАВА ТА ПОВЧАЛЬНА ІСТОРІЯ ОДНІЄЇ З НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНИХ ТА УСПІШНИХ ЗІРОК СПОРТУ І НЕ ТІЛЬКИ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *