28.05.2015 р. Було презентовано результати дослідження поведінкових орієнтацій і здоров’я учнівської молоді HBSC 2014 Без рубрики

Відбулась офіційна презентація даних соціологічного опитування «Здоров’я та поведінкові орієнтації учнівської молоді» (HBSC — Health Behavior in School-aged Children, 2013-2014). Головним координатором дослідження був Український інститут стратегичних досліджень імені Олександра Яременка.
Дослідження було здійснено за технічної підтримки Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ та підтримане Міністерством охорони здоров’я України (при ньому було створено робочу групу проекту), Міністерством освіти та науки України, Міністерством молоді та спорту України, Офісом Уповноваженого з Прав Дитини, Представництвом ВООЗ в Україні.
Два розділи опитування було присвячено питанням харчування учнівської молоді в Україні. Результати надають важливу інформацію для фахівців, медиців, освітян і батьків.
Із звітом за результатами дослідження НВCS 2014 можна ознайомитись за наступним посиланням: http://www.unicef.org/ukraine/ukr/Analitical_report_HBSC_2015_fin_UA.pdf. Харчуванню дітей і підлітків присвячені розділ 2.2 і 2.3 звіту.

28.05.2015 р. Було презентовано результати дослідження поведінкових орієнтацій і здоров’я учнівської молоді HBSC 2014
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *