ЩО МИ МАЄМО ЗНАТИ ПРО ПРОБІОТИКИ? (ЧАСТИНА І) Новини,Рекомендації по харчуванню

579028_original

Популярність пробіотичних продуктів продовжує зростати разом із стрімким поглибленням знань про взаємодію мікробіома шлунково-кишкового тракту та здоров’я кожної людини.

Всесвітня організація охорони здоров’я визначила термін пробіотики, як «живі мікроорганізми, які при споживанні в адекватній кількості можуть позитивно впливати на здоров’я та приносити користь організму людини».

Цікаві дані отримані з опитування населення з різних питань, що стосуються здоров’я, поведеного у США 2012 року. З’ясувалось, що 3,9 мільйони дорослих американців вживають пробіотики або пребіотики. У порівнянні із 2007 роком ця цифра зросла учетверо.

Багато лікарів можуть підтвердити, що тема мікробіома, можливостей його модифікації завдяки вживанню пробіотиків та пребіотиків є однією з головних у наших пацієнтів, достатньо широкий перелік питань від пацієнтів стосується саме потенціалу від застосування пробіотичних продуктів та/або препаратів.

Вже проведено багато досліджень для вивчення ефективності та безпечності пробіотиків і велика їх кількість досі триває. Пробіотики вже стали компонентом ефективного лікування таких захворювань як синдром подразненого кишечника або запальні захворювання кишечника. Якщо із безпечністю більшості пробіотиків, як правило, не виникає питань і дослідження підтверджують це, то з ефективністю справа виявляється складнішою.

Проблеми в інтерпретації результатів досліджень і підтвердження позитивних змін зумовлених вживанням пробіотиків пов’язані з багатьма причинами, включаючи неповне зазначення використаних штамів, недостатнє подальше спостереження тощо.

Лишаються не до кінця з’ясованими питання щодо найкращого способу доставлення пробіотиків у травний канал: у вигляді пігулок/капсул, у складі харчових продуктів або іншими шляхами? Важливість температурного режиму при зберіганні пробіотиків (кімнатна температура або холодильник) також не встановлена остаточно.

Не зважаючи на певні «білі плями», сучасні знання про потенційні корисні властивості пробіотиків достатньо систематизовані та можуть використовуватись у профілактичних та лікувальних цілях.

Що ми розуміємо під пробіотиками?

Мікроскопічні (дуже маленького розміру) живі організми, які здійснюють корисну дію для здоров’я травної системи і всього організму людини, мають право називатись пробіотиками.

Найчастіше до них відносять бактерії, але це можуть бути і інші мікроорганізми, наприклад, дріжджі.

Експерти продовжують наполегливу роботу для з’ясування всіх механізмів ефективності пробіотиків. Дотепер вже відомо, що вони:

  • Стимулюють імунну систему
  • Допомагають попередити інфекційні хвороби
  • Запобігають атакам патогенних бактерій на слизову оболонку шлунково-кишкового тракту та росту таких бактерій на слизових оболонках
  • Надсилають сигнали власним клітинам для вироблення слизу та посилення бар’єрної функції проти шкідливих чинників
  • Нейтралізують токсини, які утворюються небезпечними бактеріями
  • Сприяють росту корисних мікроорганізмів
  • Підтримують здоров’я шкіри та нервової системи

Багато різновидів бактерій мають властивості пробіотиків. Тривають дослідження, які допоможуть винайти нові пробіотичні мікроорганізми.

Лактобацили, біфідобактерії та сахароміцети у теперішній час становлять основну групу мікроорганізмів із встановленими корисними властивостями.

Вони можуть вживатись у вигляді пігулок або саше, а також у складі звичайних харчових продуктів, наприклад, йогуртів.

Для прийняття рішення про вживання пробіотиків варто порадитись з Вашим лікарем. Це допоможе правильно обрати тип мікроорганізмів, спосіб та тривалість їх споживання.

ЩО МИ МАЄМО ЗНАТИ ПРО ПРОБІОТИКИ? (ЧАСТИНА І)
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *