Назад

Щорічна національна конференція «Вдосконалення харчування для здоров’я та довголіття людини»

Дорогі друзі!

Шановні колеги!

Наша рідна Україна і кожний українець продовжують виборювати свободу, незалежність і майбутнє у битві з підступним, кровожерливим ворогом. Війна вже принесла безліч жертв, горя і руйнувань. Але ніякий путін зі своїми посіпаками не здатний перемогти українців і дух нашого вільного народу.

Віримо в те, що рашистська недоімперія скоро рухне і вже через лічені дні, тижні або місяці в містах і селах України запанує мир, а в наших душах – спокій і впевненість у майбутньому.

Ми знаходимось у постійному контакті з близькими, друзями і колегами. Знаємо про складнощі тих, хто змушений був переїхати в інші регіони України або за кордон, багато чуємо про проблеми, які існують в роботі і побуті у тих областях, де йдуть воєнні дії або вони нещодавно закінчилися.

Водночас, багато колег знову активно цікавляться новою інформацією у царинах дієтології і нутриціології. Тому ми вирішили поступово відновлювати публікацію останніх новин та результатів досліджень. Крім того, в останній тиждень червня планується проведення нашої щорічної національної конференції «Вдосконалення харчування для здоров’я та довголіття людини».

Просимо всіх колег висловитися щодо цих планів у коментарях. Чи плануєте ви участь у конференції? На які теми вам було б цікаво послухати доповіді і дискусії?

Всім наперед дякуємо! Слава Україні!

 

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *