Чи існує зв’язок між споживанням молочних продуктів та діабетом і смертністю? Три нові дослідження. Новини,Рекомендації по харчуванню

shutterstock_246813031

Нещодавно, в Американському журналі клінічного харчування, були опубліковані три нові дослідження. Вони демонструють цікаві дані щодо асоціацій між споживанням молочних продуктів, молочного жиру та ризику розвитку цукрового діабету 2 типу і смертністю. Ми представляємо для вас скорочений огляд, зібравши ключові моменти цих наукових робіт.

Зміни споживання молочних продуктів та ризик діабету 2 типу

Цей аналіз ґрунтується на вивченні особливостей харчування трьох великих американських проспективних когорт (34 224 чоловіків, що брали участь у дослідженні «Професійні медичні працівники», 76 531 жінок з дослідження здоров’я медсестер та 81 597 жінок з дослідження здоров’я медсестер II). Він оцінює зв’язок тривалих змін споживання молочних продуктів з подальшим ризиком розвитку діабету 2 типу (ЦД2) серед дорослих.

Згідно з аналізом, збільшення споживання йогурту (на > 0,5 порції на добу) протягом 4-х років пов’язане з нижчим на 11% ризиком розвитку ЦД2, тоді як збільшення споживання сиру (> 0,5 порції на день) пов’язане зі збільшенням на 9% ризику ЦД2, порівняно із сталим рівнем його споживання. Ця робота дозволяє припустити, що заміна сиру на йогурт або знежирене молоко може забезпечити зниження ризику розвитку ЦД2 на 16% або 12% відповідно.

Споживання молочних жирів та ризик цукрового діабету 2

Як і попереднє, це дослідження побудоване на вивченні трьох груп людей з США (41 808 чоловіків з дослідження медичних працівників, 65 929 жінок з дослідження медичних сестер та 89, 565 жінок з дослідження медичних сестер II. Цього разу Аналіз зосереджувався на зв’язку між споживанням молочного жиру та ризиком розвитку ЦД2 порівняно зі споживанням вуглеводів з цільних чи рафінованих зерен. Він показує, що молочний жир не пов’язаний з ризиком розвитку ЦД2 (порівняно з калоріями, отриманими з вуглеводами). Заміна молочного жиру вуглеводами з цільних зерен асоціюється з меншим ризиком розвитку ЦД2. Заміщення іншими жирами тваринного походження або рафінованими вуглеводами навпаки асоціювалось з більш високим ризиком.

Оцінка зв’язку між споживанням молочних продуктів та смертністю в Європейському перспективному дослідженні раку та харчування (EPIC) – Італійська когорта

Ця робота досліджує зв’язок між споживанням різних молочних продуктів зі смертністю (рак, серцево-судинні захворювання …) в італійській когорті (EPIC). Італійська когорта характеризується низьким середнім рівнем споживанням молока. Це дослідження не показує суттєвої зв’язку між споживанням будь-якого молочного продукту із смертністю. Споживання молока на рівні 120-160 г / добу пов’язане зі зниженням ризику загальної смертності на 25%. Однак суттєвої різниці між найвищим (> 200 г / добу) рівнем споживанням та невживанням немає.

Що можна додати про молочні продукти, молочний жир, діабет та смертність у якості підсумку?

Молочні продукти є основним компонентом багатьох дієт, забезпечуючи для мешканців США надходження близько 10% калорій. Однак дані про вплив молочних продуктів на здоров’я залишаються невизначеними або суперечливими. Рекомендації щодо дієти залишаються на рівні міркувань відносно поживних речовин (кальцій, вітамін D, жири), а не на свідченнях того, як молоко, сир чи йогурт можуть впливати на кінцеві клінічні показники. Ці 3 публікації забезпечують новий внесок в сучасні знання про вплив молочних продуктів, молочного жиру на ризик розвитку цукрового діабету та смертність.

 

Результати, отримані Ardisson Korat та ін. щодо споживання молочного жиру та ризику ЦД2 вказують на незначні негативні метаболічні ефекти молочного жиру. Вони наголошують на потенційній користі від зменшення споживання тваринного жиру та рафінованих вуглеводів серед дорослих людей, особливо жінок.

Drouin-Chartier та ін. встановили, що різні рівні споживання звичайного, знежиреного молока та вершків суттєво не пов’язані з ризиком розвитку діабету, тоді як зниження рівня споживання йогурту або збільшення споживання деяких видів сиру асоціювлось з більшим ризиком.

Нарешті, Pala та ін. отримали дані, які свідчать, що помірне споживання молока пов’язане із зниженням смертності на 25%, що значною мірою пояснюється зниженням серцево-судинної смертності на 50%.

Джерело:

  1. Drouin-Chartier J.P. et al. Changes in dairy product consumption and risk of type 2 diabetes: results from 3 large prospective cohorts of US men and women; Am J Clin Nutr 2019;110:1201–1212.
  2. Ardisson Korat A.V. et al. Dairy fat intake and risk of type 2 diabetes in 3 cohorts of US men and women; Am J Clin Nutr 2019;110:1192–1200.
  3. Pala V. et al. Associations of dairy product consumption with mortality in the European Prospective Investigation into Cancer and Nutrition (EPIC)–Italy cohort; Am J Clin Nutr 2019; 110:1220–1230.
  4. Mozaffarian D. Dairy foods, dairy fat, diabetes, and death: what can be learned from 3 large new investigations? Am J Clin Nutr 2019; 110:1053–1054.
Чи існує зв’язок між споживанням молочних продуктів та діабетом і смертністю? Три нові дослідження.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *