ЧИ Є ЗДОРОВИМ ВИБІР НА КОРИСТЬ БЕЗКАЛОРІЙНИХ ЦУКРОЗАМІННИКІВ? Новини,Рекомендації по харчуванню

sinteticheskie-saharozameniteli

Одною з найбільш обговорюваних публікацій у минулому році стала стаття «Sugar and Artificially Sweetened Beverages and the Risk of Incident Stroke and Dementia” у журналі Stroke, в якій автори продемонстрували зв’язок між кількістю напоїв з цукрозамінниками та ризиком інсульту.

Наявність асоціації із споживанням саме штучних підсолоджувачів, а не зі звичайним цукром, ставить питання про ризик, який походить саме від замінників теж не найздоровішого цукру.

Результати низки досліджень, опубліковані вже цього року мають поставити важливі питання щодо наслідків від споживання безкалорійних цукрозамінників (БЦЗ) у вигляді набору ваги та інсулінорезистентності, про що йдеться у статті «Nonnutritive sweeteners in weight management and chronic disease: a review» у журналі Obesity.

В емпіричних дослідженнях визначено, що високий рівень споживання БЦЗ асоційований з набором ваги, більшою кількістю вісцерального жиру та на 22% більшою захворюваністю на діабет, не зважаючи на порівняльно меншу кількість калорій. Механізм цих змін багатофакторний, але одним із важливих чинників є зміни у відповіді організму на відчуття солодкого:

  • Солодкі продукти та напої активують відповідні рецептори (T1R2/T1R3). Раніше вважалось, що вони розташовуються лише у роті, але з’ясувалось, що їх можна знайти і у таких віддалених органах, як кишечник та підшлункова залоза. Споживання солодкого призводить до активації рецепторів з наступною секрецією інсуліну і з часом можливо з розвитком інсулінорезистентності.
  • Постачання солодких смакових сигналів за відсутності надходження калорій може мати негативні наслідки у вигляді порушень регуляції апетиту та метаболічного зворотного зв’язку.
  • Споживання дітьми БЦЗ, починаючи з раннього віку, може сприяти більшій схильності до солодкого у подальшому житті, більшому споживанню калорій та ризику ожиріння.
  • БЦЗ (аспартам, сахарин, сукралоза) також мають негативний вплив на кишковий мікробіом, ймовірно впливаючи на толерантність до глюкози та її метаболізм.

 

Варто нагадати, що аспартам у 200 разів, сахарин у 500 разів, а сукралоза у 600 разів солодші за цукор. Сьогодні виробляється безліч продуктів та особливо напоїв, в яких ними замінюється природній цукор. Але назвати цю заміну більш здоровою альтернативою все складніше у світі результатів останніх досліджень.

ЧИ Є ЗДОРОВИМ ВИБІР НА КОРИСТЬ БЕЗКАЛОРІЙНИХ ЦУКРОЗАМІННИКІВ?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *