Назад

Форум «Вдосконалення харчування для здоров’я та довголіття людини»

Шановні колеги!

Асоціація дієтологів України бажає всім здорового та плідного 2020 року та має честь запросити до участі у черговому форумі, присвяченому багатовимірному впливу харчування на життя кожної людини. Наша щорічна конференція відбудеться 21-го та 22-го травня у Конференц-холі «Депо» за адресою: вулиця Антоновича, 52, м. Київ.

Будь ласка слідкуйте за анонсами на сторінках Асоціації та ГК «Медексперт».

Цьогорічний форум пройде під новою назвою «Вдосконалення харчування для здоров’я та довголіття людини». Ми також прагнемо зробити програму ще більш цікавою та різнобічною. Просимо писати у коментарях до цього посту Ваші побажання щодо актуальних тем, які Ви б хотіли бачити у порядку денному.

Ми вирішили оголосити конкурс серед фахівців-дієтологів, лікарів інших спеціальностей та науковців немедичних напрямків, які воліли б взяти участь у конференції в якості доповідачів. Організаційний комітет розгляне цікаві теми та короткі тезиси доповідей в обсязі 2-3 сторінок, які будуть надіслані на адресу: info@uda.in.ua. Будь ласка вказуйте у темі повідомлення «тема доповіді на конкурс», а також власні детальні контактні дані (місце роботи, посаду, телефон).

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *