ФЛАВОНОЛ ПРОТИ АЛЬЦГЕЙМЕРА Новини,Рекомендації по харчуванню

alc_650x410_1_650x410

Результати нещодавнього дослідження визначають нейропротекторні властивості фітохімічних речовин

Дослідники з’ясували, що розвиток деменції, спричинений хворобою Альцгеймера, має прямий зв’язок з низьким споживанням флавонолу. Так у людей, які мали високий вміст флавонолу в раціоні, частота такої деменції була аж на 48 відсотків меншою.

Отримана інформація дає змогу зрозуміти, наскільки важливими є продукти харчування, які ми вживаємо щодня. Найбільш багатими на флавоноли є капуста, шпинат, помідори, чай, оливкова олія, яблука, груші та понад 20 інших продуктів харчування. Вони мають антиоксидантні та протизапальні властивості, що захищають клітини організму від пошкоджень.

Флавоноли — це тип флавоноїдів, група фітохімікатів, що містяться в рослинних пігментах. Попередні дослідження вивчали зв’язок між вживанням антиоксидантів та ризиком захворіти хворобою Альцгеймера, але в жодному з них не було знайдено асоціацію між споживанням флавоноїдів та деменцією, зумовленою хворобою Альцгеймера.

У цьому дослідженні, аналогічно з кількома іншими, було встановлено, що фрукти та овочі підтримують нормальне функціонування головного мозку.

Вміст флавонолів у рослинах збільшилась під час еволюції через їх здатність захищати рослину від пошкодження променями сонця. У людському організмі флавоноли аналогічно захищають від вільних радикалів та продуктів окислювального обміну. ​​Споживання флавонолу також гарно впливає на дружні мікроорганізми, представлені в кишечнику і мікробіоті.

Фрукти та овочі містять велику кількість харчових волокон, які метаболізуються мікробіотою, виробляючи коротколанцюгові жирні кислоти, що покращують здоров’я товстої кишки і допомагають виробленню циркулюючих імунних клітин, що захищають мозок від запальних факторів та нейродегенеративних захворювань.

Подробиці дослідження

У досліджені брали участь 921 людей без деменції. За 6 років спостережень у 220 учасників розвинулася  деменція, спричинена хворобою Альцгеймера.

Щороку в учасників  запитували про частоту вживання 144 харчових продуктів протягом попередніх 12 місяців.

Дослідники помножили частоту вживання на біоактивний композицію кожного з продуктів, визначивши вміст чотирьох флавонолів — кемпферолу, кверцетин, мірицетин та ізорамнетин – та їх загальний вміст (сума чотирьох окремих флавонолів). Основними флавонолами були:

Ізорамнетин: груші, оливкова олія, вино та томатний соус

Кемпферол: капуста, квасоля, чай, шпинат та броколі

Кверцетин: помідори, капуста, яблука та чай

Мірицетин: чай, вино, капуста, апельсини, помідори

Учасники були розподілені на групи, залежно від кількості флавонолів в їх раціоні. Група з найнижчим вмістом флавонолів в раціоні споживала в  середньому  5,3 мг на день; з найвищим — 15,3 мг на добу.

Люди з найбільшим споживанням флавонолів мали вищий рівень освіти, були активнішими та здоровішими.

У людей з найвищим споживанням ізорамнетину рівень захворюваності Альцгеймером був нижчим на 38%. Аналогічно, найвищий показник споживання кемпферолу і мірицетину порівняно з найнижчим показав на 51% менший рівень захворюваності. Кверцетин ніяк не впливав на хворобу Альцгеймера.

Як і у всіх подібних дослідженнях, учасники самі сповіщали про споживання окремих продуктів, включно з тими, які містять флавоноли. Неодмінно, можна сказати, що дієта, з великим споживанням овочів та фруктів суттєво знижує ризик захворіти Альцгеймером.

Посилання на оригінальну публікацію:

Holland T, et al «Dietary flavonols and risk of Alzheimer dementia» Neurology 2020; DOI:10.1212/WNL.0000000000008981.

ФЛАВОНОЛ ПРОТИ АЛЬЦГЕЙМЕРА
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *