Назад

У КИЄВІ ВІДБУЛАСЯ ПЕРША КОНФЕРЕНЦІЯ ПРИСВЯЧЕНА ЗАСТОСУВАННЮ ДІЄТИЧНИХ ДОБАВОК

Асоціація дієтологів України та Національний університет біоресурсів та природокористування України зібрали у Конференц-залі Національної академії медичних наук 12-го та 13-го грудня національних експертів та аудиторію учасників для дискусії на тему використання дієтичних добавок.

Серед головних тем конференції – термінологія та регуляція обігу дієтичних добавок в Україні та за кордоном, використання саплементації при метаболічних порушеннях, для корекції складу кишкової мікробіоти, подолання нестачі вітаміну D та кальцію, застосування дієтичних добавок у спортивній та естетичній медицині.

Наступного року тема дієтичної саплементації також лишається серед головних, їй будуть присвячені окремі симпозіуми конференцій Асоціації дієтологів України «Вдосконалення харчування для здоров’я та благополуччя людини» (21-22 травня 2020 р, вул. Антоновича, 52, конгрес-хол Депо, м. Київ) та повністю програма Другої науково-практичної конференції «Застосування дієтичних добавок: Коли, Кому та З якою метою?» (03-04 грудня 2020 р, вул. Антоновича, 52, конгрес-хол Депо, м. Київ).

Просимо Вас залишати пропозиції та коментарі щодо цікавих тем та окремих питань дієтичної саплементації на сторінці uda.in.ua та у Facebook. Вони обов’язково будуть включені у програми наступних заходів.

Нижче, за посиланням, Ви можете ознайомитись з деякими презентаціями

13.12.2019_Shvets_Prebiotics_Postbiotics_01 12122019_Shvets_01_Dietary_Supplementation 12122019_Shvets_02_Omega_3 12122019_Shvets_03_DS_Gastroenterology Доклад Журавльова пробіотики 2019 Обіг ДД

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *