У дітей 14-15 років зараз виникають інсульти, – дієтолог Без рубрики

П’ятниця, 18 травня 2012

15:32

У зовсім молодому віці, у дітей 14-15 років зараз спостерігають інсульти. Батькам радять звернути увагу на харчування дітей.

Про це 18 травня на прес-конференції «Що їсти і пити у спекотний період? Спростування міфів та рекомендації дієтологів. Особливості харчування на Львівщині» розповіла дієтолог Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» Зоряна Завада.

«Чому наші хвороби проявляються в старшому віці? Тому що має бути правильним харчування дітей – здорове харчування. Бо наші хвороби зараз почали молодіти. У зовсім молодому віці, у дітей 14-15 років спостерігають інсульти. І тому краще, щоб батьки, вчителі, медики звертали увагу на харчування дітей», – каже Зоряна Завада.

За її словами, діти неправильно харчуються – починаючи з дому, закінчуючи школою. «Діти повинні багато споживати калорійної їжі, оскільки витрачають багато енергії. Має бути в дітей і режим харчування, бо на дану годину починає вироблятися шлунковий сік і дитина готов споживати їжу. З правильним прийомом їжі буде здорова дитина», – додає дієтолог.

Вона пояснила, що діти повинні споживати, в першу чергу, овочі і фрукти, каші, дотримуватися питного режиму. Перші страви дітям теж радять їсти, адже має бути правильний набір продуктів. Президент Асоціації дієтологів України, головний позаштатний дієтолог МОЗ України Олег Швець каже, що перша страва – це українська традиція, корисна традиція, яку слід підтримувати.

У дітей 14-15 років зараз виникають інсульти, – дієтолог
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *