УЯВЛЕННЯ ПРО ЗАХИСНИЙ ЕФЕКТ ДІЄТИЧНИХ ДОБАВОК ПРОТИ COVID-19 Новини,Рекомендації по харчуванню

f3c891c2-4674425652462-740x493

Прийом полівітамінів, омега-3, пробіотиків або вітаміну D може зменшити ризик позитивного тесту SARS-CoV-2, — принаймні серед жінок. Про це свідчить велике популяційне дослідження, опубліковане у журналі BMJ Nutrition Prevention & Health. В той же час, прийом будь-яких добавок вітаміну С, цинку або часнику не пов’язані з меншим ризиком позитивного тесту на вірус.

Дослідники зазначають, що з моменту початку пандемії було схвалено використання дієтичних добавок (ДД) як для запобігання, так і для лікування інфекції COVID-19. Лише у Великобританії в період першого загально-національного «локдауну» станом на 23 березня минулого року частка ринку ДД зросла на 19,5%, продажі вітаміну С зросли на 110%, а мультивітавітів — на 93%. Подібним чином, зросли продажі добавок цинку на 415% у перший тиждень березня, на піку розповсюдження COVID-19 у США.

Дієтичні добавки можуть допомогти підтримати здорову імунну систему, але чи відомі конкретні добавки, спроможні зменшити ризик зараження SARS-CoV-2, невідомо.

Намагаючись усунути цю прогалину в знаннях, дослідники звернули увагу на дорослих користувачів програми COVID-19 Symptom Study, щоб дізнатись, чи зменшується ймовірність захворіти на цю інфекцію у людей, які приймають певні ДД. Додаток було запущено у Великобританії, США та Швеції в березні 2020 року для збору інформації про розвиток пандемії на підставі самозвітів.

Спочатку він реєстрував місцезнаходження, вік та основні фактори ризику для здоров’я своїх користувачів. Але час йшов, абонентів просили надавати додаткову інформацію, включаючи симптоми, результати тестування на коронавірус, тощо. Також рекомендували його використовувати і людям без очевидних симптомів.

Під час дослідження вчені проаналізували інформацію, яку надали 372 720 абонентів з Великобританії, підписаних на цей додаток, щодо регулярного вживання дієтичних добавок протягом першої хвилі пандемії, а також результатів тесту на коронавірусу.

У період з травня по липень 175 652 абоненти Великобританії регулярно приймали дієтичні добавки; 197 068 — ні. Близько двох третин (67%) були жінками і більше половини мали надлишкову вагу (ІМТ 27). Загалом у період з травня по липень 23 521 осіб отримали позитивний результат на SARS-CoV-2, а 349 199 — негативний.

Прийом пробіотиків, омега-3 жирних кислот, полівітамінів або вітаміну D асоціювався з меншим ризиком зараження SARS-CoV-2: на 14%, 12%, 13% та 9%, відповідно, після врахування потенційно впливових факторів, в т.ч. умов життя та раціону.

Таких ефектів не спостерігалося серед тих, хто приймав добавки з вітаміном С, цинком або часником.

Коли дослідники спеціально аналізували зв’язок із статтю, віком та вагою (ІМТ), — з’ясувалось, що захисні ефекти пробіотиків, омега-3 жирних кислот, полівітамінів та вітаміну D спостерігались лише у жінок різного віку та ваги. У чоловіків таких чітких асоціацій не спостерігалося.

Незважаючи на деякі відмінності, однакові загальні закономірності формувались для абонентів із США (45 757) і Швеції (27 373). Так, зокрема це зниження ризику заразитись на: 18% та 37% відповідно для пробіотиків; 21% та 16% відповідно для омега-3 жирних кислот; 12% та 22% відповідно для полівітамітів; і 24% та 19% відповідно для добавок вітаміну D.

Це спостережне дослідження, і тому не може встановити причину отриманих ефектів. Дослідники також визнають кілька обмежень, включаючи те, що дослідження спиралося на самозвіти. Також не було зібрано інформації про дози добавок та інгредієнти.

Але хоча спостережувані ефекти були незначними, вони були значними, зазначають дослідники, які закликають до великих клінічних випробувань, щоб надати доказові терапевтичні рекомендації.

«Ми знаємо, що цілий ряд мікроелементів, включаючи вітамін D, є важливими для здорової роботи імунної системи. Це, в свою чергу, є ключовим для профілактики та одужання від інфекцій.

«Але на сьогоднішній день існує мало переконливих доказів того, що прийом дієтичних добавок має якесь терапевтичне значення, окрім підтримання нормальної імунної відповіді організму», — коментує отримані результати професор Сумантра Рей, виконавчий директор Глобального центру харчування та здоров’я NNEdPro, який є співвласником журналу.

Джерело: Louca, P., et al. (2021) Modest effects of dietary supplements during the COVID-19 pandemic: insights from 445 850 users of the COVID-19 Symptom Study app. BMJ Nutrition Prevention & Health. doi.org/10.1136/bmjnph-2021-000250.

УЯВЛЕННЯ ПРО ЗАХИСНИЙ ЕФЕКТ ДІЄТИЧНИХ ДОБАВОК ПРОТИ COVID-19
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *