УНИКНЕННЯ ПРОДУКТІВ, ЯКІ ВИКЛИКАЮТЬ ЗАПАЛЬНІ ПРОЦЕСИ, МОЖЕ ЗНИЗИТИ РИЗИК СЕРЦЕВИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ТА ІНСУЛЬТУ Новини,Рекомендації по харчуванню

426853

Дослідники вивчають зв’язок між їжею, яка викликає запалення, та серцевими захворюваннями.

Згідно з дослідженням, нещодавно опублікованим в Журналі Американського коледжу кардіології, дієти з високим вмістом червоного й обробленого м’яса, рафінованих продуктів та солодких напоїв, які пов’язані із посиленням запальних процесів в організмі, можуть збільшити ризик виникнення серцевих захворювань та інсульту порівняно з дієтами, багатими на протизапальну їжу. В окремому дослідженні було оцінено позитивні ефекти вживання волоських горіхів на зменшення запалення та ризику серцевих захворювань.

 

Доведено, що хронічне запалення відіграє ключову роль у розвитку серцевих захворювань та інсульту. Деякі запальні біомаркери, такі як інтерлейкіни, хемокіни та молекули адгезії, були пов’язані з ранніми та пізніми стадіями атеросклерозу. Попередні дослідження виявили, що дієта може впливати на рівень запалення, але небагато здорових режимів харчування, таких як середземноморська дієта (багата оливковою олією, горіхами, цільнозерновими продуктами, фруктами та овочами, морепродуктами, а також низькою кількістю молочних продуктів та червоного/обробленого м’яса), показали нижчі концентрації деяких запальних біомаркерів та нижчий ризик виникнення серцевих захворювань.

 

Дослідники включили до аналізу дані чоловіків та жінок з Першого і Другого Досліджень Здоров’я Медсестер, починаючи з 1986 року, і провели спостереження протягом 32 років. Після виключення учасників, в яких була відсутня інформація про дієту або раніше діагностовано захворювання серця, інсульт чи рак, до аналізу було включено понад 210 000 учасників. Учасники проходили опитування кожні чотири роки для визначення їх дієтичних звичок.

 

Використовуючи емпірично розроблений дієтичний індекс для оцінки рівнів запалення, пов’язаних із споживанням певних продуктів, дослідники виявили, що дієтичні схеми з вищим запальним потенціалом були пов’язані зі збільшенням частоти серцево-судинних захворювань. Провідний автор дослідження та науковий співробітник відділу харчування в Гарвардській школі громадського Здоров’я зазначив, що це дослідження є одним із перших, яке пов’язує дієтичний індекс для оцінки рівнів запалення з довгостроковим ризиком виникнення серцево-судинних захворювань.

 

Дієтичний індекс, який оцінює рівні запальних процесів в організмі, базується на 18 заздалегідь визначених групах продуктів харчування, які разом демонструють найсильніші асоціації зі збільшенням запальних біомаркерів. Після контролю над іншими факторами ризику, такими як індекс маси тіла (ІМТ), фізична активність, сімейний анамнез серцево-судинних захворювань та вживання полівітамінів, учасники, які вживали запальні продукти, мали на 46% вищий ризик розвитку серцево-судинних захворювань і на 28% — вищий ризик виникнення інсульту, порівняно з тими, хто дотримувався протизапальної дієти.

 

Дослідники пропонували вживати продукти з високим рівнем антиоксидантів та клітковини, що в свою чергу допоможе в боротьбі із запаленнями: зелені листові овочі (капуста, шпинат, рукола), жовті овочі (гарбуз, жовтий перець, квасоля, морква), цільнозернові продукти, кава, чай та вино. Дослідники також запропонували обмежити споживання рафінованих продуктів, цукру, смаженої їжі, газованих напоїв та обробленого, червоного м’яса. Ці продукти є одним із основних факторів, що сприяють підвищенню запального дієтичного індексу.

 

Доктор Рамон Еструх, старший консультант кафедри внутрішньої медицини в клініці у Барселоні (Іспанія) та автор супровідного коментаря для редакції запевняє, що великий обсяг знань про захист здоров’я завдяки різним продуктам  та моделям харчування, головним чином їх протизапальними властивостями, повинен створити основу для розробки ще більш здорових режимів харчування для захисту від серцевих захворювань. Вибираючи продукти харчування, нам дійсно слід остерігатися їх запальних властивостей!

 

Вживання волоських горіхів зменшує запалення.

В іншому дослідженні оцінювали, як додавання волоських горіхів до звичного раціону людини покращує профіль запальних біомаркерів. Попередні дослідження показали, що регулярне вживання горіхів пов’язане з меншим ризиком  розвитку серцево-судинних захворювань і зниженням загального холестерину. Також було проведене обмежене дослідження, в якому виявили зв’язок споживання горіхів із зменшенням запальних процесів в організмі. Всього було 634 учасників, які дотримувались дієти, яка не включала в себе волоські горіхи, або регулярно споживали волоські горіхи (близько 30-60 грамів на добу). Через два роки подальшого спостереження учасники, які вживали волоські горіхи, продемонстрували значно нижчий рівень запальних процесів в організмі, що відображалось позитивною динамікою шести з десяти контрольованих запальних біомаркерів.

 

Доктор Монсерран Кофан, провідний автор дослідження та науковий співробітник Інституту біомедичних досліджень імені Августа Пі та Сун’єра в Барселоні (Іспанія), підсумувала, що, протизапальний ефект тривалого споживання волоських горіхів, продемонстрований у цьому дослідженні, дає нове механічне уявлення про користь вживання волоських горіхів не тільки для зниження рівню холестерину, а й для зменшення ризику виникнення серцевих захворювань.

Джерело:

Jun Li, Dong Hoon Lee, Jie Hu, Fred K. Tabung, Yanping Li, Shilpa N. Bhupathiraju, Eric B. Rimm, Kathryn M. Rexrode, JoAnn E. Manson, Walter C. Willett, Edward L. Giovannucci, Frank B. Hu. Dietary Inflammatory Potential and Risk of Cardiovascular Disease Among Men and Women in the U.S. Journal of the American College of Cardiology, 2020; 76 (19): 2181 DOI: 10.1016/j.jacc.2020.09.535

 

УНИКНЕННЯ ПРОДУКТІВ, ЯКІ ВИКЛИКАЮТЬ ЗАПАЛЬНІ ПРОЦЕСИ, МОЖЕ ЗНИЗИТИ РИЗИК СЕРЦЕВИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ТА ІНСУЛЬТУ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *