Українцям розробляють доступні дієтичні рекомендації Без рубрики

Українцям розробляють доступні дієтичні рекомендації

Асоціація дієтологів України розпочала підготовку Національних дієтичних рекомендацій. Обіцяють їх адаптувати до українських реалій і зробити доступними.

Про це 18 травня на прес-конференції у Львові повідомив президент Асоціації дієтологів України, головний позаштатний дієтолог МОЗ України Олег Швець.

За його словами, дієта – це не спосіб харчування для певної мети, це набір продуктів, які люди споживають, щоб бути здоровими. В Україні у понад 50% дорослого населення – надмірна вага. Понад 25% жінок страждають ожирінням і понад 15% чоловіків. У середньому українці за добу споживають 2800 кілокалорій. При цьому дорослій людині потрібно від 2 до 2,5 тисяч кілокалорій на день.

«У 2010 році міністри охорони здоров’я 53 країн Європи вирішили, що Європа приймає нову політику в охороні здоров’я – «Здоров’я 2020». У цьому році у вересні буде підписано цей документ. І головним пріоритетом цієї нової політики буде забезпечення можливості кожної людини реалізувати у своєму житті засади добробуту і здоров я. Вся політика буде будуватися навколо попередження серйозних захворювань, промоції здорового способу життя, включаючи здорове харчування, фізичну активність і боротьбу зі шкідливими звичками», – розповів О. Швець.

Водночас, український уряд, медична спільнота вже другий рік працюють над українською програмою «Здоров’я 2012. Український вимір». «Будуть передбачені серйозні заходи – перші в історії України, які стосуватимуться здорового харчування населення. Ми, як Асоціація дієтологів України, розробляємо національні рекомендації по харчуванню. Ми не зможемо зробити якісь наукові серйозні відкриття і в цьому немає необхідності. В інших країнах такі рекомендації вже працюють тривалий час, вони є ефективними і ми адаптуємо їх до наших умов, щоб наші люди могли це дозволити собі», – наголосив О. Швець.

Головними розділами цих рекомендацій будуть:

- Адекватна калорійність їжі, яку споживає людина, рівню фізичних витрат длязабезпечення здорової маси тіла;

- Збільшення споживання найбільш корисних продуктів харчування та одночасне зменшення тих продуктів, які не впливають позитивно на здоров’я;

- Рекомендації для окремих груп населення – дітей, вагітних, людей похилого віку;

- Набуття здорових звичок у харчуванні.

Олег швець наголошує, що здорові продукти коштують дешевше, аніж шкідливі.

Рекомендації будуть базуватись на сучасних наукових доказах, які демонструють безперечну ефективність у зменшені ризику неінфекційних хвороб. Рекомендації планують завершити за наступний рік і видати офіційний документ.

Українцям розробляють доступні дієтичні рекомендації
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *