«ТЕ, ЩО МИ ЇМО ВБИВАЄ НАС» — ГЛОБАЛЬНИЙ ЗВІТ ПО ХАРЧУВАННЮ Новини,Рекомендації по харчуванню

1039

Нездорове харчування лишається однією з провідних причин захворювань в усьому світі, спричинюючи одну з п’яти смертей, тому уряди та продовольчий бізнес мають робити більше для кращого охоплення людей здоровим харчуванням.

Експерти, які приймали участь у підготовці останнього Глобального звіту по харчуванню, наголошують на значному поширенні мальнутриції, яка має різні причини від споживання нездорової їжі до недостатнього харчування, включно із недоступністю грудного вигодовування для немовлят.

У Глобальному звіті незалежні експерти надали щорічний аналіз стану харчування людей у світі.

«Харчування продовжує очолювати рейтинги найбільш небезпечних факторів ризику захворюваності та смертності в світі – більшим за забруднення навколишнього середовища або куріння» — говорить Джесіка Фанцо, провідний автор Глобального звіту та професор у Johns Hopkins University (США).

«Нас вбиває те, що ми їмо. Тому ми повинні повернутись назад та проаналізувати ті зміни, які відбулись у системах постачання продовольства» — говорила професор Фанцо у кулуарах міжнародної конференції з продовольчих проблем, яка проходила у Бангкоку (Тайланд). Вона також наголосила, що брак знань та недоступність поживної їжі, а також неефективні системи постачання продовольства є факторами, що зумовлюють погане харчування великих груп населення.

Дослідники проаналізували дані з 194 країн та дійшли висновку, що мальнутріція може вартувати $3.5 трильйони на рік, включно із надмірною вагою та ожирінням, які обходяться у US$500 мільярдів щорічно.

Різні країни ведуть боротьбу зі своїми власними проблемами у харчуванні та їх наслідками – анемічними станами у дітей, їх відставанням у рості відповідно до віку, зростанням ожиріння у підлітків, наявністю одночасно зайвої ваги та недостатнього надходження важливих харчових речовин у жінок.

Більшість країн навряд чи будуть спроможні досягти дев’яти цілей у харчуванні до 2025 року, щодо яких вони взяли зобов’язання, включно з ожирінням та діабетом у дорослих, анемією у дітей та іншими.

Наразі спостерігається «неприйнятно повільний прогрес» — зазначають автори звіту. Водночас, сьогодні доступні кращі та більш детальні дані, що створює безпрецедентні можливості для планування та реалізації спрямованих дій – говориться у звіті.

Цитується досвід Амстердаму, у столиці Голландії спостерігалось стрімке зростання поширеності ожиріння серед підлітків та молоді. Тому було започатковано програму для профілактики та лікування ожиріння, вдосконалення освітніх та наукових заходів з цієї проблеми. Ініціативи включали відкриття публічних питних фонтанів, обмеження рекламування нездорової їжі, прийняття правил щодо харчування у школах. Сьогодні, поширеність надмірної ваги та ожиріння в Амстердамі має тенденцію до зниження.

«Зменшення обсягів харчових відходів також сприяє кращому харчуванню» — говорить сер Джон Беддінгтон, співголова Глобальної Експертної групи по харчуванню та харчових системах. «Щороку понад половину з усіх вирощених овочів та фруктів у світі викидається» — повідомляє він.

Професор Фанцо також звертає увагу щодо виключного значення харчування для імунного опору організму та для ключових розумових функцій. «Ви повинні піклуватись про те, що люди їдять, якщо прагнете побудувати інтелектуальну еліту у Вашій країні» — говорить вона.

«ТЕ, ЩО МИ ЇМО ВБИВАЄ НАС» — ГЛОБАЛЬНИЙ ЗВІТ ПО ХАРЧУВАННЮ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *