Так йогурту та сиру: Нова, покращена середземноморська дієта Новини,Рекомендації по харчуванню

photo_852

Нові дослідження Університету Південної Австралії показують, що середземноморська дієта з підвищеним вмістом молочних продуктів значно покращить результати здоров’я людей, які мають ризик серцево-судинних захворювань — і такий підхід навіть більш ефективний, ніж дієта з низьким вмістом жирів.

Серцево-судинні захворювання є однією з головних причин смерті в Австралії, що зачіпають 4,2 млн. австралійців і вбивають одного австралійця кожні 12 хвилин. Дієти з низьким вмістом жирів часто рекомендуються як відповідні плани харчування для тих, хто прагне знизити фактори ризику серцево-судинних захворювань. Аналогічним чином було показано, що середземноморська дієта (MedDiet) забезпечує значні переваги для здоров’я.

У дослідженні UniSA, опублікованому Американським журналом клінічного харчування, дослідники порівнювали користь для здоров’я від MedDiet, що доповнюється щодня двома-трьома молочними продуктами, і звичайну дієту з низьким вмістом жирів.

Отримані результати показують, що доповнена молочними продуктами MedDiet (MedDairy) значно покращувала показники артеріального тиску, частоту серцевих скорочень, холестерин, настрій і когнітивну функцію.

PhD Олександра Уейд каже, що нова дієта MedDairy викликає зміну уявлень про те, що вважається здоровим. MedDiet швидко заробила репутацію найздоровішої дієти в світі і славиться досягненнями  щодо поліпшення серцево-судинного та когнітивного здоров’я», говорить Уейд.

— Проте вона багата на жири, що може бути стримуючим фактором для людей, які прагнуть застосовувати більш здоровий план харчування але не розуміють різниці між здоровими та нездоровими жирами.

«В Австралії дієти з низьким вмістом жирів часто рекомендуються для поліпшення здоров’я серця, і вони все ще сприймаються як здорові.

«Це дослідження показує, що новий підхід MedDairy працює краще, ніж загальна дієта з низьким вмістом жирів, забезпечуючи кращі результати для здоров’я людей, які мають ризик виникнення серцево-судинних захворювань».

Важливо, що дієта MedDairy також відповідає додатковим потребам у кальцію, рекомендованим національними органами охорони здоров’я Австралії.

 

Типовий варіант MedDiet включає оливкову олію, фрукти, овочі, горіхи, насіння, бобові, цільнозерновий хліб, макаронні вироби та злаки, помірне споживання риби та червоного вина, а також низьке споживання червоного м’яса, солодких та оброблених продуктів. Вона також включає 1-2 порції молочних продуктів (700-820 мг кальцію), це менше половини молочних продуктів, рекомендованих Австралійською національною медичною та дослідницькою радою (NHMRC) для дорослих австралійців.

Живучи в Австралії, ми маємо різні дієтичні вимоги, зокрема, потребу в більшій кількості кальцію для захисту від остеопорозу», — говорить Уейд.

«Ці потреби не задовольняються в традиційному варіанті MedDiet, що погано в довгостроковій перспективі.

«В Австралії жінки до 50 років — і чоловіки віком до 70 років — повинні споживати 1000 мг на день кальцію на добу, та 1300 мг після досягнення цієї вікової категорії, що відповідає приблизно 3,5 — 4,5 порцій молочних продуктів на день.

Нова дієта MedDairy дозволяє отримати від трьох до чотирьох порцій молочних продуктів, що дозволяє зберігати значні переваги для здоров’я, які забезпечуються через MedDiet.

«Коли справа доходить до вибору, люди хочуть насолоджуватися барвистою, смачною і поживною дієтою. А якщо ви один з тисяч людей, які прагнуть покращити серцево-судинне та когнітивне здоров’я — вибирайте MedDairy.

Так йогурту та сиру: Нова, покращена середземноморська дієта
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *