Споживачі йогурту можуть мати знижений ризик серцевих захворювань Новини,Рекомендації по харчуванню

f649263f18f90e221b0c34d8bf5996dd2bf35af018d2ab36f

Споживачі йогурту можуть мати знижений ризик серцевих захворювань

Переймаєтесь через захворювання серця? Нарівні із інсультом та діабетом 2 типу, вони залишаються головною загрозою для здоров’я чоловіків та жінок. Вчені всього світу намагаються дізнатись якомога більше про те, як ми можемо захистити себе.

Серед останніх досягнень — результати представленого австралійського дослідження: регулярне споживання йогурту може знизити ризик як діабету 2 типу (ЦД2), так і серцево-судинних захворювань (ССЗ).

У австралійському дослідженні, що вивчало  здоров’я та добробут, під назвою Longitudinal Study of Women’s Health прийняли участь понад 58 000 жінок середнього віку.

На початку дослідження середній вік жінок складав 45-50 років, спостереження тривало до 15 років, протягом яких жінки обстежувались кожні 2-3 роки з метою виявлення ЦД2 та/або ССЗ (зокрема ішемічної хвороби серця або інсульту). Учасників просили заповнити анкету про те, скільки молочної їжі вони їли — йогуртів, сиру та взагалі молочних продуктів. Їх розділили на групи залежно від того, як часто вони споживали ці продукти.

Результати показали, що жінки, які споживають найбільшу кількість молочних продуктів, мають більше шансів вести здоровий спосіб життя, мати здорову вагу, займатися фізичними вправами та залишатись некурящими, ніж споживачі з низьким вмістом молочних продуктів.

Вживання йогурту асоціювалось зі зниженим ризиком діабету 2 типу

Серед 7 633 жінок, у яких не було діабету на початку дослідження, у 9,2% до кінця спостереження розвинувся ЦД2. В той же час шанси на це були значно нижчими серед жінок, що споживали йогурт.

Ефект, був специфічним саме по відношенню до йогурту — автори не знайшли зв’язку між  ЦД2 та споживанням інших груп молочних продуктів, включаючи сири та інші ферментовані продукти.

«Дієта з високим вмістом ферментованих молочних продуктів, зокрема йогурту, може бути корисною для зниження ризику розвитку ЦД2 (цукрового діабету 2 типу) та ССЗ» — Buziau AM et al, 2019.

Споживання йогурту пов’язане зі зниженим ризиком ССЗ

З 7 679 жінок, які не мали ССЗ на старті дослідження, у 10,9% розвинулись ССЗ під час спостереження. Ті, хто споживав найбільшу кількість йогурту та ферментованих молочних продуктів в цілому,  мали менший ризик ССЗ.

Дослідники не виявили зв’язку між ризиком ССЗ та іншими молочними продуктами (сиром та молоком).

«Інші молочні продукти, включаючи сир, не пов’язані з ризиком розвитку ЦД2 та ССЗ». — Buziau AM et al, 2019.

Яким чином вживання йогурту може знизити ризик діабету та серцевих захворювань?

Під час процесу бродіння, що використовується для отримання йогурту, виділяються сполуки, які можуть покращити рівень холестерину та артеріальний тиск. Йогурт містить пробіотичні бактерії, які, згідно з дослідженнями, можуть зменшити запалення та чинники серцево-судинного ризику. Вчені вважають, що йогурт також може впливати на склад та функції бактерій кишечника, а це, в свою чергу, може покращити кардіометаболічне здоров’я.

Йогурт також може допомогти нам відчути повноцінне насичення, тим самим попереджуючи переїдання.

Для того, щоб встановити, чи знижуються ризики ЦД2 та ССЗ безпосередньо від вживання в їжу ферментованих молочних продуктів, а не від асоціації між споживанням йогурту та більш здоровим способом життя, дотриманням здорової дієти, автори закликають до проведення подальших досліджень.

Джерело: Buziau AM, Soedamah-Muthu SS, Geleijnse JM, Mishra GD. Total fermented dairy food intake is inversely associated with cardiovascular disease risk in women. J Nutr. 2019 Jun 13

Споживачі йогурту можуть мати знижений ризик серцевих захворювань
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *