СПОЖИВАННЯ СОЛОДКИХ НАПОЇВ ТА РИЗИК РАКУ Новини,Рекомендації по харчуванню

inx960x640

Пройшло близько двох років після публікації результатів дослідження PURE, але їх резонанс продовжує формувати порядок денний дискусій щодо необхідності змін сучасних рекомендацій по харчуванню.

Дійсно, все важче знайти переконливі обґрунтування суворого обмеження жирів з їх одночасною заміною на вуглеводи. У згаданому дослідженні PURE встановлено, що надмірне споживання вуглеводів (переважно цукру) є провідною причиною смертності у 18 країнах [1]. Водночас, у нещодавній публікації у British Medical Journal йдеться про зменшення кардіоваскулярного ризику та діабету 2 типу внаслідок регулярного споживання Омега-3 поліненасичених жирних кислот (риба) та ліноленової кислоти (горіхи, насіння, рослинна олія) [2].

Насичений тваринний жир має прозапальний потенціал, напроти рослинні та морські поліненасичені жирні кислоти демонструють протективні ефекти. Отже, тип жиру визначає наслідки.

Цікаві та важливі результати отримано в дослідженні NutriNet-Sante, яке включало популяцію з 101 257 суб’єктів. У них було визначено рівень споживання солодких напоїв та захворюваність на рак. У тих людей, які споживали у середньому 10,7 г цукру у складі 100 мл напоїв (близько двох чайних ложок на 100 мл рідини) відносний ризик раку склав 1,18. Або, іншими словами, ймовірність раку зростала на 18%. Ще більше підвищується ризик раку грудей у жінок – на 22%.

Яким чином цукор збільшує ризик раку?

Автори дослідження пропонують декілька гіпотез. Найбільш переконлива полягає в тому, що завдяки високому глікемічному індексу, який сприяє прозапальним змінам, відбувається постійна стимуляція секреції інсуліну з подальшим розвитком інсулінорезистентності.

Солодкі напої також сприяють набору ваги, ожирінню, останнє також асоційоване зі зростанням ризику раку внаслідок збільшення продукції вісцерального жиру. У дослідженні NutriNet-Sante споживання солодких напоїв було асоційоване з вищим ризиком раку навіть при контрольованій вазі.

Рекомендації по харчуванню для попередження раку грудей

  • Зменшити споживання цукру, зокрема у складі напоїв. Пити воду або чай, переважно зелений чай.
  • Уникати постійного споживання прозапальних тваринних жирів, включаючи сало та оброблені м’ясні харчові продукти.
  • Споживати більше рослинної їжі, зокрема хрестоцвітих овочів – броколі, капусти, цвітної та брюсельської капусти. Такі овочі допомагають печінці зменшувати рівень естрогенів [3].
  • Гарним джерелом харчових волокон та ліноленової кислоти є льняне сім’я, рекомендовано споживати його по столовій ложці на день.

 

Перелік цитованих літературних джерел:

  1. Dehghan M, Mente A, Zhang X, et al. Associations of fats and carbohydrate intake with cardiovascular disease and mortality in 18 countries from five continents (PURE): a prospective cohort study. Lancet. 2017;390(10107):2050-2062. https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(17)32252-3/fulltext
  2. Jiao J, Liu G, Shin HJ, et al. Dietary fats and mortality among patients with type 2 diabetes: analysis in two population based cohort studies. BMJ. 2019;366:l4009. https://www.bmj.com/content/366/bmj.l4009.long
  3. Liu X, Lv K. Cruciferous vegetables intake is inversely associated with risk of breast cancer: a meta-analysis. Breast. 2013;22(3):309-313. https://www.thebreastonline.com/article/S0960-9776(12)00164-6/fulltext
СПОЖИВАННЯ СОЛОДКИХ НАПОЇВ ТА РИЗИК РАКУ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *