Споживання йогурту та клітковини, асоціюються з нижчим ризиком розвитку раку легень Новини,Рекомендації по харчуванню

cancer_pulmon

Рак легень — третій за поширеністю рак у світі; зафіксовано 2,1 мільйона випадків та 1,8 мільйона випадків смерті у 2018 році.

Хоча і стверджують, що підвищити ризик розвитку раку легень можуть фактори навколишнього середовища, включаючи куріння, забруднення повітря, вплив радону та споживання деяких речовин, таких як миш’як та добавки бета-каротину у високих концентраціях, — останні дослідження також виявили існування шляху «кишечник-легені», що називається віссю і з’єднує два органи. Це вказує на те, що дієта і здоров’я легень можуть бути пов’язані.

Існування такого шляху, в якому імунні клітини, цитокіни та мікробіота обмінюються сигналами між двома органами, відкриває двері до вивчення можливості того, як певна їжа та мікробіота можуть грати важливу роль при запаленні дихальних шляхів та легеневих захворюваннях, включаючи астму, хронічні обструктивні захворювання легень (ХОЗЛ) та рак легень.

Новий великий збірний аналіз понад 1,44 мільйона осіб підтвердив, що більше споживання йогурту та клітковини, які містять відповідно пробіотики та пребіотики, може відігравати захисну роль у канцерогенезі щодо раку легень.

Захисними властивостями володіє як кожен з цих компонентів окремо, так і їх поєднання, яке здається, формує синергічні ефекти, про це повідомив доктор медичних наук Сяо-Уу Шу, доктор медичних наук з Медичного центру університету Вандербільта в м. Нешвілл, штат Теннессі, та його колеги.

«Вперше, наскільки нам відомо, було помічено потенційну синергетичну асоціацію між клітковиною та йогуртом, що впливає на ризик раку легенів», — написали Шу та команда в JAMA Oncology.

Дослідження включало 1445850 дорослих (57% жінок, середній вік 57,9 років) з 10 когортних досліджень у США, Європі та Азії, включаючи подальші дослідження медичних працівників; дослідження здоров’я медсестер; скринінг-тест на рак передміхурової залози, легень, колоректального раку та раку яєчників.

Особи, які споживали більшу кількість йогурту — близько 3 унцій на день для чоловіків та 4 унції на день для жінок — мали на 19% менший ризик раку легень порівняно із особами, що обходились без йогурту (HR 0,81, 95% ДІ 0,76-0,87 ), підрахунок був здійснений після коригування різних відомих факторів ризику. Ті, хто вживає найбільшу кількість клітковини, мали ризик раку легень на 17% нижче, порівняно з людьми з найнижчим рівнем споживання (HR 0,83, 95% ДІ 0,76-0,91).

Це навіть зменшило ризик паління. «Велике споживання клітковини (пребіотиків) та йогурту (пробіотики) асоціювалось з низьким ризиком раку легень. Ця асоціація справедлива як для осіб, що курять, так і для тих, хто кинув курити і тих, хто ніколи не курив», — заявив Шу MedPage Today.

Споживання комбінації клітковини з йогуртом мало ще більший вплив на зменшення ризику раку легень, причому у групі з найбільшою кількістю споживання клітковини і групі з високим рівнем споживання йогурту ризик було знижено на 33% (HR 0,67, 95% ДІ 0,61-0,73) для всіх категорій щодо статусу курця:

Курці: HR 0,74 (95% ДІ 0,67-0,83)

Колишні курці: HR 0,66 (95% ДІ 0,59-0,73)

Ніколи не курили: HR 0,69 (95% ДІ 0,54-0,89)

При середньому спостереженні 8,6 років було 18 822 виявлено випадків раку легень. Середній рівень споживання клітковини склав 18,4 г на добу, а середнє споживання йогурту серед 62,2% осіб, які повідомили, що його споживали, було 23,3 г на день. В той же час, споживачі високої кількості клітковини та йогурту, частіше мали вищу освіту, менше курили, вживали менше алкоголю та були більш фізично активними.

 

У групах з високим споживанням йогурту чоловіки їли в середньому 82,5 г на день проти 111,1 г на день для жінок, хоча менші кількості споживання йогурту також асоціювались зі зниженням захворюваності на рак легень (HR 0,85, 95% 0,81-0,90). Ця асоціація спостерігалася також при споживанні клітковини.

«Користь клітковини та йогурту для здоров’я може бути пов’язана з їх пребіотичними та пробіотичними властивостями, завдяки яким вони незалежно або синергетично модулюють мікробіоту кишечника», — заявили в команді Шу. «Є великі сподівання, що йогурт може допомогти запобігти хворобам легень; дослідження in vivo та in vitro показали, що деякі штами пробіотиків пригнічують розвиток метастазів в легенях, посилюють активність природних клітин-кілерів, а також мають протипухлинну та протизапальну дію».

 

Дійсно, останні дослідження показали не просто зв’язок між мікробіотою кишечника та імунітетом легень, а двонаправлену вісь, в якій пробіотики безпосередньо впливають на легені. В експериментальних дослідженнях дисбактеріоз кишечника пов’язувався із низкою легеневих захворювань за допомогою двонаправленого руху імунних клітин та цитокінів.

 

Сильні сторони цього дослідження включали його розмір, що дало змогу коригувати дієтичні та недієтичні фактори в статистичному аналізі.

 

Обмеження досліджень включали брак даних про типи волокон — розчинних чи нерозчинних — а також про харчові джерела клітковини. Так само не було даних про типи йогурту, включаючи вміст цукру та штами бактерій, які, як відзначали автори, можуть відрізнятися в різних популяціях та можуть впливати на зазначені асоціації. Крім того, на отримані результати потенційно можуть впливати расова/етнічна приналежність, тому необхідні подальші дослідження.

 

Джерело: Yang JJ, et al «Association of dietary fiber and yogurt consumption with lung cancer risk: a pooled analysis» JAMA Oncol 2019; DOI:10.1001/jamaoncol.2019.4107.

 

Споживання йогурту та клітковини, асоціюються з нижчим ризиком розвитку раку легень
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *