Споживання йогурту може захищати молодих людей з ризиком ожиріння від резистентності до інсуліну Новини,Рекомендації по харчуванню

9e103ac3dad19e54670e_500x

Молоді люди з ризиком ожиріння можуть з нетерпінням очікувати настання здорового майбутнього за умови, що вони споживають йогурт кожен день. Автори дослідження стверджують, що щоденна порція йогурту може покращити реакцію організму на інсулін, сприяти оптимізації його рівня в крові.

Зростаюча хвиля ожиріння серед дітей та підлітків викликає тривогу через збільшення проблем зі здоров’ям, пов’язаних з ним — включаючи діабет і навіть ранню смерть. Ми розуміємо, що слід допомогти молодим людям підтримувати здорову масу тіла, але це дуже «непросто», та й як краще це зробити?

Генетика, відсутність фізичної активності та нездоровий вибір їжі сприяють ожирінню серед дітей та підлітків. Одним з маркерів здорового харчування та способу життя у дорослих, на який слід орієнтуватись є йогурт. Автори цієї статті хотіли з’ясувати, чи є молоді люди, які їдять йогурт, здоровішими і менш схильними до надмірної ваги / ожиріння, ніж ті, хто цього не робить, і чи є якісь потенційні переваги від його споживання для тих, хто має сімейну історію ожиріння.

Автори досліджували дані, отримані від 198 дітей та підлітків, які взяли участь у канадському дослідженні. Вони були розділені на дві групи в залежності від того, чи мали батьків з ожирінням або ні. Підлітки, у яких батьки страждають ожирінням, мають більшу ймовірність розвитку надмірної ваги, ніж ті, у яких батьки здорові.

Чи допомагають молочні продукти контролювати вагу тіла?

Дослідження, проведені за участю дітей та дорослих показали, що люди, які споживають більше молока та молочних продуктів, рідше мають надлишкову вагу. Більшість цих досліджень розглядають загальний обсяг споживання молочних продуктів. І досить цікаво встановити наявність потенційних переваг від споживання окремих молочних продуктів, зокрема таких, як йогурт?

Споживання йогурту може покращити рівень інсуліну у молодих людей з ризиком ожиріння

Діабет розвивається, якщо підшлункова залоза продукує недостатню кількість інсуліну або патологічним чином змінюється відповідь організму на інсулін.

У цьому дослідженні було продемонстровано більшу схильність до розвитку інсулінорезистентності у дітей, батьки яких страждають від ожиріння. Серед них також частіше зустрічаються метаболічні розлади у вигляді дисліпідемії та підвищення артеріального тиску.

Автори стверджують, що споживання принаймні однієї порції йогурту щодня може позитивно впливати на показники інсуліну у молодих людей з ризиком ожиріння. Споживачі йогурту, в яких батьки страждали на ожиріння мали рівень інсуліну і відповідь на інсулін практично такі самі, як і у дітей, чиї батьки мали нормальну вагу, при чому незалежно від споживання ними йогурту.

Необхідні подальші дослідження, щоб пояснити, як йогурт може чинити подібні переваги стосовно інсуліну у молодих людей з ризиком ожиріння.

Який зв’язок між ожирінням і генами?

Хоча відома велика кількість генів асоційованих з дитячим ожирінням, в цьому дослідження не знайшли відмінностей на генетичному рівні. Це означає, що спадковість не може пояснити на 100 відсотків зв’язок між батьком і дитиною з надмірною вагою/ожирінням. Гени можуть бути лише частково відповідальними за це, також слід враховувати батьківські та екологічні фактори. Адже звички харчування та спосіб життя батьків дійсно впливають на їхніх дітей.

Ці результати показують, що хоча генетика і забезпечує свій внесок у ризик ожиріння і резистентності до інсуліну, споживання йогурту може допомогти зменшити вплив генетичної схильності на глікемічні зміни.

 

Джерело: Panahi S, Gallant A, Tremblay A et al. The relationship between yogurt consumption, body weight, and metabolic profiles in youth with a familial predisposition to obesity. Eur J Clin Nutr. 2019;73:541-548.

Споживання йогурту може захищати молодих людей з ризиком ожиріння від резистентності до інсуліну
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *