СПОЖИВАННЯ ЖИРНОЇ РИБИ ТА БОБОВИХ МОЖЕ ЗАТРИМАТИ МЕНОПАУЗУ У ЖІНОК, А ЗАХОПЛЕННЯ РИСОМ АБО МАКАРОНАМИ НАВПАКИ ПРИСКОРИТИ ЇЇ Новини,Рекомендації по харчуванню

10img77_2-696x507

Регулярне споживання жирної морської риби та страв з бобових затримує початок фізіологічної менопаузи у середньому на три роки, про що свідчить нещодавно опублікований аналіз даних з  Британського популяційного дослідження жінок (БПДЖ).

Вищий рівень споживання вітаміну В6 та цинку також асоційований з помірним відтермінуванням менопаузи.

З іншого боку, постійна присутність у дієті макаронних виробів з борошна вищого ґатунку та рису пов’язана із раннім настанням фізіологічної менопаузи (у середньому на 1,5 роки раніше). Крім того, ймовірно жінки-вегетаріанки також мають менопаузу раніше ніж не вегетаріанки.

Група дослідників з Університету Лідса вперше в Об’єднаному Королівстві вивчили зв’язок особливостей харчування жінок із терміном початку фізіологічної менопаузи. Результати дослідження опубліковані онлайн 30 квітня 2018 року у  Journal of Epidemiology and Community Health.

Середній вік початку фізіологічної менопаузи у британських жінок становить близько 51 року. Її передчасний початок може асоціюватись із остеопорозом, депресією та кардіоваскулярної патології. Пізня менопауза також зумовлює підвищення ризику раку молочної залози, яєчників та ендометрію.

Генетичні, екологічні та поведінкові фактори традиційно розглядались в контексті впливу на термін початку менопаузи. Але зовсім небагато досліджень вивчали вплив дієти. В аналізі британських вчених було встановлено зв’язок між споживанням окремих продуктів та їх груп на початок фізіологічної менопаузи у понад 35 000 жінок, включених до проспективного БПДЖ. Серед них було 914 жінок у віці між 40 та 65 роками, в яких почалась менопауза та яких спостерігали протягом чотирьох років. Протягом спостереження учасниці самостійно повідомляли про споживання продуктів із списку, що налічував 217 найменувань.

Можливим поясненням впливу споживання жирної риби на початок менопаузи є антиоксидантний потенціал Омега-3 поліненасичених жирних кислот, попереджуючих ушкоджуючий вплив вільних радикалів на фолікули із запобіганням виникнення фолікулярної атрезії. Подібний ефект мають і біофлавоноїди, які містяться у бобових.

Напроти, регулярне споживання простих вуглеводів провокує виникнення інсулінорезистентності. Остання впливає на рівень естрогенів, викликаючи вивільнення лютеїнізуючого гормону, який є тригером овуляції. Таким чином, збільшується кількість овуляторних циклів та пришвидшується виснаження овоцитів із наступним раннім початком менопаузи.

 

СПОЖИВАННЯ ЖИРНОЇ РИБИ ТА БОБОВИХ МОЖЕ ЗАТРИМАТИ МЕНОПАУЗУ У ЖІНОК, А ЗАХОПЛЕННЯ РИСОМ АБО МАКАРОНАМИ НАВПАКИ ПРИСКОРИТИ ЇЇ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *