СЕРЕДЗЕМНОМОРСЬКА ДІЄТА ПОВ’ЯЗАНА З ПОЛІПШЕННЯМ КОМПОЗИЦІЇ МІКРОБІОМУ КИШЕЧНИКА ТА ЗДОРОВОЮ СТАРІСТЮ Новини,Рекомендації по харчуванню

la-dieta-mediterranea-carne_1920x1200-794x545

Дотримання середземноморської дієти (СЗД) протягом 1 року значно поліпшила різноманітність мікробіому кишечника у літніх учасників та була пов’язана зі зменшенням слабкості та загальним покращенням здоров’я. Про це свідчать результати рандомізованого багатоцентрового дослідження, опублікованого 17 лютого онлайн в журналі Gut.
СЗД модулює специфічні компоненти мікробіоти кишечника, які були пов’язані зі зменшенням ризику кишкових захворювань, поліпшенням когнітивної функції та зниженням запальних процесів в організмі.

Нещодавні дослідження показали, що зміни мікробіому кишечника може значно знизити ризик захворювань таких, як ішемічна хвороба серця, колоректальний рак та різні хвороби кишечника.
В одному з таких досліджень брали участь 612 літніх людей віком від 65 до 79 років з п’яти різних європейських країн (Польща, Нідерланди, Великобританія, Франція та Італія). Суб’єкти були випадковим чином розподілені на 2 групи. Перша група дотримувалася звичайної дієти (n=289), а друга-середземноморської (n=323). Дослід тривав протягом 12 місяців.

Модель СЗД передбачала збільшення споживання овочів, фруктів, цільнозернових продуктів, бобових, риби та зменшення споживання червоного та оброблено м’яса, жирних молочних продуктів, алкоголю та цукру.

Через 12 місяців O’Toole з колегами виявили, що у суб’єктів, які дотримуються СЗД, спостерігається більша різноманітність мікробіому порівняно з контрольною групою.
Крім того, було виявилено, що поліпшення мікробіому позитивно впливає на фізичну силу, швидкість ходьби та пізнавальну функцію. Більш різноманітний мікробіом також був пов’язаний зі зменшенням маркерів запалення, включаючи С-реактивний білок та інтерлейкін-17.

Збагачена бактеріальна популяція в організмі позитивно впливає на вироблення коротколанцюгових жирних кислот (SCFA), які були пов’язані з поліпшенням здоров’я. І навпаки, кількісне та якісне зменшення популяції бактерій впливає на вироблення жирних кислот, які пов’язані з погіршенням здоров’я (резистентність до інсуліну та неалкогольне жирове захворювання печінки).

Дослідники припускають, що збільшення різноманітності мікробіому, відмічене серед учасників групи, що дотримувалася середземноморської дієти, ймовірно, є наслідком  впливу основних поживних речовин, таких як клітковина, вітамінів (С та тіамін) і мінералів, таких як мідь, залізо та марганець. Зауважимо, що, незважаючи на те, що мікробіом на початковому рівні відрізняється між учасниками з різних країн, але мікробіом учасників, які дотримувалися СЗД став схожим в кінці втручання.

Дотримання дієти може сприяти збереженню стабільного стану  мікробіому, забезпечуючи стійкість і захищати від змін, які виявляються у нездорових людей.
Автори визнають, що ці результати є емпіричними, і зазначають, що середземноморська дієта може бути неможливою для багатьох літніх людей залежно від нестачі інгредієнтів або наявності медичних умов, які можуть перешкоджати дотриманню такого раціону харчування.

Однак, результати підтверджують позитивний вплив середземноморської дієти на покращення мікробіоти кишечника, що, в свою чергу, сприяє здоровому старінню та захищає від багатьох хронічних захворювань.

Начало формы

Конец формы

 

СЕРЕДЗЕМНОМОРСЬКА ДІЄТА ПОВ’ЯЗАНА З ПОЛІПШЕННЯМ КОМПОЗИЦІЇ МІКРОБІОМУ КИШЕЧНИКА ТА ЗДОРОВОЮ СТАРІСТЮ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *