Ризик діабету та метаболічного синдрому Новини,Рекомендації по харчуванню

metabolicheskij-sindrom

Ризик діабету.

У цей огляд було включено дев’ять досліджень, що оцінювали вплив йогурту та ферментованого молока на ризик діабету; 1 дослідження було рандомізованим, 2 — перехресних, 1 – поперечне, та 5 — когортних досліджень. Дослідження оцінювали вплив кисломолочних продуктів на ризик розвитку діабету 2 типу (ЦД2), глікемії, відчуття ситості, метаболізм глюкози та інсулінорезистентность. Сім з них використовували йогурт в якості ферментованого продукту, який підлягав вивченню, в двох інших дослідженнях вивчався вплив ферментованого молока та кисломолочного продукту, збагаченого пробіотиками. З 9 досліджень у 8 повідомлялось про сприятливий вплив йогурту або ферментованого молока щодо діабету, і в одному дослідженні було відмічено відсутність послідовної залежності між споживанням йогурту та випадками діабету.

2 дослідження позитивної якості були проведені Diaz-Lopez et al. та El. Khoury et al.. Перше з них було перехресним (20 здорових чоловіків), в ньому вивчався вплив нежирного звичайного та підсолодженого йогуртів та знежиреного молока. Результати показали покращення ефективності дії інсуліну при застосуванні йогурту та знежиреного молока, що не залежало від їх білок-вуглеводного співвідношення та фізичної форми. У поперечному дослідженні, Diaz-Lopez et al. спостерігали за 3454 людьми похилого віку  із середземноморського регіону, в яких не було діабету та повідомили про зворотну залежність між випадками ЦД2 та загальним рівнем споживання молочних продуктів та йогурту з низьким вмістом жиру. У трьох дослідженнях нейтральної якості повідомлялось про значну асоціацію між споживанням йогурту або ферментованого молока та зниженням ризику розвитку ЦД2, а 2 дослідження нейтральної якості свідчили про зв’язок між споживанням йогурту та нижчим рівнем глюкози, нижчим рівнем інсуліну та меншим рівнем інсулінорезистентності. Одне дослідження нейтральної якості говорить про несуттєвий ефект впливу споживанні кисломолочних продуктів на ризик діабету. Soedamah-Muthu et al., оцінили споживання кисломолочних продуктів у підгрупі з дослідження Whitehall II і виявили, що воно обернено пропорційно пов’язане із загальною смертністю, але не з діабетом. В цілому ці дослідження свідчать про значну кореляцію між споживанням ферментованого молока та зменшенням ризику розвитку ЦД2.

Метаболічний синдром.

У чотирьох дослідженнях нейтральної якості проводилась оцінка ризику виникнення метаболічного синдрому. У рамках когортного дослідження PREDIMED (Prevencion con Dieta Mediterranea) Babio et al., встановили, що для 1868 чоловіків і жінок у віці 55–80 років споживання як йогурту з низьким і з високим вмістом жиру асоціювалось зі зменшенням ризику метаболічного синдрому (MС). У поперечному дослідженні, використовуючи дані NHANES (National Health and Nutrition Examination Survey), Beydoun et al., показали значну зворотну залежність між споживанням йогурту та MС. У рамках Тегеранського когортного дослідження рівня ліпідів та глюкози, Cheraghi et al., встановили, що на кожну порцію йогурту, що споживається в день (еквівалентно 200 г), кількість випадків МС зменшилась на 57%. Також було виявлено, що наявність одного із 5 компонентів та критеріїв MС — центрального ожиріння,  обернено пропорційно пов’язана зі споживанням йогурту. Kim та Kim повідомили, що для когорти з 5510 чоловіків та жінок у віці 40–69 років споживання 4 або більше порцій йогурту на тиждень було пов’язане зі зниженим ризиком розвитку МС. Cormier et al. повідомили, що споживання йогурту в когорті з 664 чоловіків та жінок у віці 18–55 років, призвело до поліпшення профілю кардіометаболічного ризику.

В цілому дослідження показують, що споживання йогурту має сильний асоціативний зв’язок зі зниженням ризику виникнення метаболічного синдрому та діабету.

Джерело: Savaiano DA, Hutkins RW. Yogurt, cultured fermented milk, and health: a systematic review [published online ahead of print, 2020 May 23]. Nutr Rev. 2020;nuaa013. doi:10.1093/nutrit/nuaa013

Ризик діабету та метаболічного синдрому
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *