РЕСТОРАНИ МОЖУТЬ ВІДІГРАВАТИ КЛЮЧОВУ РОЛЬ У ПОШИРЕННІ COVID-19 Новини,Рекомендації по харчуванню

picture2_v-kieve-otkryli-3_355939_p0

Дослідники з Центру  Контролю та Профілактики Захворювань (CDC) запевняють, що ресторани відіграють ключову роль у розповсюдженні COVID-19.

 

Доктор Ківа А. Фішер з колегами з CDC зазначили, що неможливість бути у  масці під час споживання їжі та пиття підвищує ризик, порівняно  із шопінгом та іншими активностями у приміщеннях, де відвідувачі зобов’язані весь час використовувати маски.

 

Дослідники стверджують, що хоча офіційні установи охорони здоров’я рекомендують  дотримуватись соціальної дистанції та носити маски вже протягом багатьох місяців, чітке розуміння того, де люди частіше інфікуються  COVID-19 може допомогти відточити ці рекомендації. Висновки були опубліковані в Щотижневій доповіді про захворюваність та смертність від 11 вересня 2020 року.

 

Дослідники звертають увагу, що більшість спостережень того, як люди інфікувалися COVID-19, не включали контрольні групи.

 

У цитованому досліджені порівняли 154 дорослих, які мали відповідні симптоми та позитивний тест на COVID-19, із 160 дорослими, які мали аналогічні симптоми, але негативний тест. Ці дві групи були підібрані за віком, статтю та місцем проживання.

 

Дослідники питали в учасників чи носили вони маски та чи відвідували громадські місця та заходи, такі як: збори, в яких менше або більше 10 людей в будинку, шопінг, ресторан, відвідування офісу, салону краси, тренажерного залу, бару/кав’ярні, церкви/релігійних зборів або користування громадським транспортом. Відповіді учасників варіювались за п’ятибальною шкалою (від «ніколи» до «завжди»).

 

Ці дві групи мали майже однакові відповіді, хоча було кілька ключових відмінностей. З тих, хто мав позитивний тест на COVID-19, 42% повідомили про тісний контакт з людиною, яка перенесла COVID-19; і навпаки, лише 14% тих, хто мав негативний тест, вказували на такі контакти (51% з останніх були членами сім’ї захворівших людей).

 

Серед суб’єктів, які мали позитивний тест, було у 2,4 рази частіше згадувань про відвідування ресторанів протягом 2 тижнів до захворювання (скоригований коефіцієнт шансів [aOR] 2,4; 95% ДІ, 1,5 — 3,8). У досліджені зазначено, що місця відвідування ресторанів включали внутрішній дворик, сидіння на відкритому повітрі та в приміщенні.

 

Маски мають значення

Серед учасників, які не контактували з хворими, ті, хто мав позитивний тест на COVID-19, майже втричі більше разів відвідували ресторан (aOR, 2,8; 95% ДІ, 1,9 — 4,3). І в цій підгрупі ті, хто мав позитивний тест, майже в чотири рази частіше відвідували бар або кафе (aOR, 3,9; 95% ДІ, 1,5 — 10,1).

 

Серед 107 учасників, які відвідували ресторани, і 21 — які відвідували бар чи кав’ярню, ті, хто мав позитивний результат на COVID-19, рідше дотримувались безпечної дистанції та не носили маски.

 

71% людей, які мали позитивний тест, зазначили, що завжди користувались тканинними пов’язками для обличчя або іншими видами масок протягом 2-тижневого періоду до виявлення хвороби. Серед тих, хто мав негативний тест, 74% сказали, що завжди користувались маскою протягом 2-тижневого періоду.

 

Дослідники додали, що окрім труднощів носіння маски під час походу до ресторану,  також надходили скарги щодо вентиляційних систем ресторанів.

 

Дослідження мало певні обмеження. Слід зауважити, що багато тих, з ким контактували дослідники, відмовились брати участь в опитуванні, тож можуть бути розбіжності в рівномірному розподілі тих, хто мав позитивний тест, і тих, хто мав негативний тест.

 

Дослідники дійшли до висновку, що  необхідно розглянути впровадження безпечних практик для зменшення впливу SARS-CoV-2 під час відвідування ресторанів для того, щоб захистити відвідувачів, працівників і  таким чином уповільнити поширення COVID-19.

РЕСТОРАНИ МОЖУТЬ ВІДІГРАВАТИ КЛЮЧОВУ РОЛЬ У ПОШИРЕННІ COVID-19
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *