РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ХАРЧУВАННЮ ПІД ЧАС ЕПІДЕМІЇ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 (ЧАСТИНА ІІІ) Новини,Рекомендації по харчуванню

Consumer buying panic about coronavirus covid-19 concept. People buying essentials in bulk at supermarkets concept. Woman hold shopping bag with rolls of toilet paper, pasta and buckweat

Окрім раніше викладених принципів організації купівлі продовольства та засад соціального дистанціювання провідні міжнародні та національні професійні організації наголошують на важливості здорового харчування з високим рівнем фізичною активності для підтримки оптимальних функцій імунної системи. Ефективне запобігання зараженню коронавірусною та іншими інфекціями практично неможливе без цих складових.

Існують значні індивідуальні відмінності в особливостях та ефективності імунної відповіді на потрапляння в організм бактерій, вірусів та інших інфекційних агентів. Ймовірно, складні взаємодії генетики, способу життя та харчування, екологічних факторів зумовлюють різну спроможність до опору інфекціям.

Вже отримані дані щодо генетичного впливу на перебіг коронавірусної інфекції COVID-19. Такі прояви захворювання, як лихоманка, діарея, делірій, порушення смаку та нюху мали статистично більшу однорідність в однояйцевих близнюків порівняно з не однояйцевими парами.

Ми ще не маємо результатів досліджень впливу особливостей харчування на ризик та перебіг коронавірусної інфекції. Не має сумніву, що незабаром такі результати почнуть з’являтись. Сьогодні ж ми маємо згадати вже наявні дані, які основані на результатах тривалих високодоказових досліджень впливу харчування на функціональний стан імунної системи та на здатність до опору інфекційним агентам, включаючи різноманітні віруси.

Формулюючи рекомендації щодо харчування у часи високого поширення вірусної інфекції, особливо тоді коли є необхідність дотримання суворих карантинних обмежень, ми повинні зробити необхідні акценти у профілактичному харчуванні в комплексі з іншими важливими напрямками профілактики – фізичній активності, достатнім сном та позитивним психо-емоційним станом.

Чи може зростати ризик коронавірусної інфекції COVID-19 при неоптимальному харчуванні?

Так, особливо небезпечними є наслідки порушення споживання та абсорбції ключових харчових речовин, які об’єднуються терміном мальнутриція. Остання може бути проявом багатьох хронічних захворювань внутрішніх органів (пухлини, запальні захворювання кишечнику, панкреатит…), а також важким ускладненням порушень харчової поведінки (anorexia nervosa та bulimia nervosa). Зазвичай, першим проявом мальнутриції є ненавмисна втрата ваги, про яку сповіщають пацієнти, надалі розвиваються дефіцит білку та інших поживних речовин, які мають критичне значення для функціонування імунної системи. У таких випадках має бути запропоноване невідкладне дослідження трофологічного статусу з відповідним призначенням нутритивної підтримки.

Нездорове харчування з переважанням технологічно-обробленої їжі (снеків, хліба, випічки, оброблених м’ясних та рибних виробів, кондитерських виробів тощо) не забезпечує організм людини вітамінами, мінералами та флавоноїдами, які доказаними підсилювачами імунної відповіді проти різноманітних інфекційних агентів. Таким чином, «західний» стиль харчування може бути асоційований з вищим ризиком інфекцій, у т.ч. коронавірусної інфекції.

Які вітаміни, мінерали та мікроелементи повинні надходити у складі збалансованої дієти для оптимального імунного захисту?

Більшість з відомих вітамінів мають важливий вплив на вроджений та набутий імунітет. Доказом зв’язку можна вважати вищу поширеність інфекцій у країнах, що розвиваються, де великі групи населення мають дефіцит низки вітамінів. Навіть у більш економічно стабільних регіонах можуть спостерігатись наслідки неоптимального харчування у вигляді недостатнього надходження певних харчових речовин.

Люди похилого віку входять до групи ризику дефіциту нутрієнтів внаслідок комплексу факторів, включаючи захворювання та пов’язане з ними зниження апетиту, обмежені фінансові можливості для придбання здорової їжі, вплив прийому великої кількості ліків, інвалідність тощо. Крім того, літні люди можуть мати більшу потребу в окремих нутрієнтах внаслідок особливостей фізіології організму.

Серед вітамінів, мінералів та мікроелементів є харчові речовини з вивченим впливом на різні ланки імунітету. Рекомендується надавати перевагу споживанню їх природніх джерел, коли створюються умови для комплексної дії з макронутрієнтами та мінорними харчовими речовинами.

Багато натуральних продуктів є природнім джерелом різноманітних вітамінів, особливо це стосується рослинної їжі (листових овочів, цитрусових та інших фруктів, бобових, часника і цибулі). Більшість імуномодулюючих вітамінів присутня у достатній кількості і в морожених фруктах, ягодах, овочах, а також у консервах, які не містять значної кількості цукру, солі та жиру. У нижченаведеній таблиці узагальнені впливи вітамінів на імунні функції:

Вітамін D та вітамін Е можна вважати найкраще вивченими нутрієнтами з групи вітамінів в контексті впливу на імунний захист організму. Зокрема, холекальциферол (вітамін D3) стимулює різнопланову протиінфекційну відповідь імунної системи та сприяє ерадикації бактерій, вірусів та грибів. Клінічні дослідження демонструють обнадійливі результати при застосуванні дієтичних добавок з вітаміном D із досягненням кращих результатів лікування багатьох інфекцій, включаючи туберкульоз, вірусні гепатити, ВІЛ та респіраторні інфекції. Усі дослідження проведені в Україні демонструють, що понад 90% населення має низький рівень цього вітаміну. Зважаючи на його відсутність у більшості харчових продуктів, вживання дієтичних добавок може бути доцільним, принаймні за відсутності регулярного контакту з ультрафіолетовими променями.

Вітамін Е також зумовлює важливий регуляторний вплив на імунну функцію, при цьому його наслідки мають підтвердження ефективності у людей похилого віку, вразливих до вірусних інфекцій. У великому подвійному сліпому досліджені було встановлено, що застосування дієтичних добавок з вітаміном Е у мешканців будинків для людей похилого віку (старших 65 років) було асоційовано з меншою захворюваністю на респіраторні вірусні інфекції.

Імунорегулюючий вплив магнію та низки мікроелементів (заліза, цинку, селену та міді) разом з основними к наведений у наступній таблиці:

Важливі дані отримані у дослідженнях, в яких встановлено суттєве погіршення імунної відповіді за наявності дефіциту цинку у людей похилого віку і дітей. Збалансоване харчування з достатнім споживанням м’яса, бобових, цільних злаків, морепродуктів, насіння гарбуза дозволяє покращити забезпечення цим мікроелементом. Дієтична саплементація має бути узгоджена з лікарем, оскільки надмірне надходження цинку, у свою чергу, спричинює погіршення імунних функцій.

Далі буде

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ХАРЧУВАННЮ ПІД ЧАС ЕПІДЕМІЇ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 (ЧАСТИНА ІІІ)
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *