ПРОЗАПАЛЬНА ДІЄТА ПОВ’ЯЗАНА ЗІ ЗБІЛЬШЕННЯМ РИЗИКУ РОЗВИТКУ РАКУ МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ Новини,Рекомендації по харчуванню

i_380

Згідно з новим дослідженням, жінки, які дотримуються прозапальної дієти, мають підвищений ризик розвитку раку молочної залози, особливо в передклімактеричному періоді.

До продуктів, які посилюють запалення, відноситься червоне та оброблене м’ясо, продукти з високим вмістом жирів, такі як масло, маргарин та смажена їжа, солодощі, цукор, мед та інші продукти з високим вмістом цукрів. Фрукти, овочі, бобові, чай і кава потенційно мають протизапальні властивості.

Запалення є однією з характерних ознак канцерогенезу. Карлота Кастро-Еспін, аспірантка Каталонського інституту онкології в Каталонії, Іспанія, у своїй презентації зазначила, що хронічне запалення низького ступеня активності пов’язане з кількома видами раку різних локалізацій.

Прозапальна дієта сприяє розвитку хронічного запалення низького ступеня активності, але досі не було виявлено, що окремі компоненти дієти (окрім алкоголю) достовірно пов’язані з раком молочної залози.

Для з’ясування впливу дієти на ризик канцерогенезу у молочній залозі  дослідники проаналізували дані про понад 318 000 жінок з Європейського перспективного дослідження раку та харчування (ЄПДРХ), за якими стежили протягом 14-ти років, з них 13 246 учасниць захворіли на рак молочної залози.

Прозапальний потенціал дієти характеризувався дієтичним запальним показником (ДЗП) на основі повідомлень учасників про споживання 27 продуктів.

Більшість досліджень, в яких вивчали дієту та ризик розвитку раку молочної залози, зосереджувались на окремих поживних речовинах або продуктах харчування, а не на моделі харчування в цілому. Вочевидь, люди споживають продукти харчування у певних комбінаціях, а не окремі поживні речовини. Таким чином, вивчаючи загальні закономірності харчування, а не окремі компоненти дієт, можна зробити більш точні висновки при аналізі зв’язку між дієтою та розвитком раку молочної залози.

Результати продемонстрували позитивний зв’язок між дієтичним запальним показником (ДЗП) та ризиком розвитку раку молочної залози.

Жінки у найвищому квінтилі ДЗП, що вказує на дієту з найбільшим рівнем прозапального потенціалу, мали значне зростання ризику розвитку раку молочної залози аж на 12% у порівнянні з учасницями, які перебували у найнижчому квінтилі (КР 1,12; 95% довірчий інтервал (ДІ) 1,04 до 1,21) .

Кожне збільшення ДЗП на одну одиницю зумовлювало зростанню ризику розвитку раку молочної залози на 4% (коефіцієнт ризиків (КР), 1,04; 95% ДІ, 1,01-1,07), збільшуючи ризик аж до 8% серед жінок, які перебували у передклімактеричному періоду (КР, 1,08; 95% ДІ, 1,01 до 1,14).

Взаємозв’язок між прозапальною дієтою та ризиком розвитку раку молочної залози не залежав від підтипу рецепторів гормону раку молочної залози. Також, не було виявлено значної взаємодії між ДЗП та індексом маси тіла, рівнем фізичної активності чи вживанням алкоголю.

Результати дослідження додають більше доказів того, наскільки значну роль дієта відіграє у профілактиці раку молочної залози. Карлота Кастро-Еспін зазначила, що дані висновки можуть допомогти сформувати дієтичні рекомендації, спрямовані на зниження ризику розвитку раку.

Це дослідження не було комерційним, і автори не мають відповідного розкриття інформації про конфлікт інтересів.

Посилання на оригінальну публікацію:

https://bit.ly/3w8rA26

 

ПРОЗАПАЛЬНА ДІЄТА ПОВ’ЯЗАНА ЗІ ЗБІЛЬШЕННЯМ РИЗИКУ РОЗВИТКУ РАКУ МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *