ПРОЗАПАЛЬНА ДІЄТА ЗБІЛЬШУЄ РИЗИК КОЛОРЕКТАЛЬНОГО РАКУ, ЯК У ЧОЛОВІКІВ, ТАК І У ЖІНОК Новини,Рекомендації по харчуванню

110-300x216

Спосіб харчування із значним регулярним споживанням червоного, обробленого м’яса та субпродуктів збільшує ризик колоректального раку (КРР) у чоловіків та жінок. Особливо значне збільшення ризику спостерігається у чоловіків із зайвою вагою або ожирінням. Здається парадоксальним, що аналогічний ефект спостерігається і у худорлявих жінок відповідно до результатів нещодавнього дослідження.

Також було встановлено, що асоціація між дієтою, що сприяє запальним змінам та ризиком КРР, більш виражена у чоловіків та жінок, які не споживають алкоголь. Результати дослідження опубліковано онлайн 18.01.2018 у журналі JAMA Oncology.

Автори дослідження – Д-р Фред Табунг із колегами з Harvard T. H. Chan School of Public Health (Бостон, США) перевірили дані з досліджень здоров’я медичних сестер та медичних працівників чоловічої статі. Всього було включено 121 050 дорослих суб’єктів у яких оцінювалась частота колоректального раку протягом 26-річного спостереження.

Кожні чотири роки учасники відповідали на питання стандартизованого напівкількісного опитувальника для оцінки частоти споживання окремих продуктів. Дослідники розділили їх на 18 груп у залежності від їх здатності потенціювати запалення за кількістю балів відповідно до EDIP — an empirical dietary inflammatory pattern, а також відповідно їх впливу на рівень прозапальних маркерів – С-реактивного білку та фактору некрозу пухлин α.

Напроти, споживання пива, вина, чаю, кави, темно-жовтих та зелених листових овочів, фруктового соку та піци мало зворотну асоціацію з рівнем прозапальних маркерів.

Дієта, яка сприяла запальним змінам, включала томати, газовані напої з високою та низькою калорійністю, овочі, крім темно-жовтих та зелених листових, червоне м’ясо, технологічно-оброблені м’ясні продукти, субпродукти та рибу, крім темних сортів.

Споживання алкоголю також впливало на ризик колоректального раку, але дещо у парадоксальний спосіб порівняно з попередніми дослідженнями. Адже було виявлено протективний ефект від споживання алкогольних напоїв.

Наприклад, серед чоловіків, які не споживали алкоголь, був найвищий індекс EDIP та на 62% вищий ризик захворювання на рак ободової та прямої кишки (= .002). Жінки, які мали найбільш прозапальний спосіб харчування та які одночасно не вживали алкоголю мали на  33% вищий рівень захворювання на колоректальний рак порівняно із жінками, які дотримуються найменш прозапальної дієти (= .03). Чоловіки, які споживали більше одного алкогольного напою в день і вживали багато прозапальних харчових продуктів, мали на 23% вищий ризик раку ніж ті, хто вживав мало їжі, яка здатна промотувати запалення.

ПРОЗАПАЛЬНА ДІЄТА ЗБІЛЬШУЄ РИЗИК КОЛОРЕКТАЛЬНОГО РАКУ, ЯК У ЧОЛОВІКІВ, ТАК І У ЖІНОК
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *