ПРОБІОТИКИ, ЯКІ МІСТЯТЬСЯ В ЙОГУРТІ, МОЖУТЬ ДОПОМОГТИ У КОНТРОЛІ РІВНЯ ЦУКРУ У КРОВІ Новини

пробиотики1

Бактерії кишечника, можуть відігравати важливу роль у контролі рівня цукру. Про це свідчать результати дослідження, проведеного у Канаді.

В ньому прийняли участь люди з підвищеним артеріальним тиском, які дотримувались дієти для контролю артеріальної гіпертензії (ДКАГ – DASH у англійській інтерпретації).

В учасників дослідження, які додатково до ДКАГ споживали пробіотики, спостерігалось зменшення кількості цукру у крові через три місяці після початку дослідження.

За словами Arjun Pandey – дослідника з Cambridge Cardiac Care Centre в Онтаріо додавання пробіотиків до дієти для контролю артеріальної гіпертензії може додавати переваг і сприяти зменшенню ризику діабету. Потрібні подальші дослідження для пояснення механізмів цього ефекту та розробки оптимальних підходів до використання пробіотиків з цією метою.

Вісімдесят учасників дослідження було розподілено на дві групи, у першій призначалась ДКАГ, а у другій – ДКАГ з одночасним споживанням продуктів з високим вмістом пробіотичних бактерій.

Близько 15% учасників мали предіабет. Але в жодного з них не було веріфікованого діагнозу цукровий діабет.

ДКАГ вважається одним із найкращих планів харчування для пацієнтів із патологією серцево-судинної системи, зокрема, з підвищеним артеріальним тиском.

Уведення пробіотиків в дієту передбачало заміну будь-якого молочного продукту з низьким вмістом жиру (звичного компоненту ДКАГ) на аналогічну кількість йогурту. Останній також мав низьку жирність.

До початку дослідження всім учасникам вимірювався артеріальний тиск, визначався рівень цукру в крові, а також кількість Hb A1C (глікозильованого гемоглобіну). Аналогічні дослідження виконувались через три місяці, після закінчення дослідження.

Перед початком дослідження та, відповідно, дотримання дієти не було виявлено достовірної різниці між результатами вимірювань та досліджень крові у двох групах.

Через три місяці між двома групами також не було достовірної різниці у результатах вимірювання артеріального тиску. Таким чином, додавання пробіотиків не вплинуло на рівень артеріального тиску в учасників дослідження.

Водночас, у групі, яка вживала пробіотики був виявлений достовірний вплив на показники вуглеводного обміну.

Через три місяці дотримання тільки дієти ДКАГ (без додавання пробіотиків) було встановлено зменшення кількості глікозильованого гемоглобіну у середньому на 3,4%. Для порівняння, у групі учасників, які дотримувались ДКАГ з одночасним вживанням пробіотиків протягом трьох місяців падіння рівня HbA1C було достовірно більшим і становило 8,9% у середньому.

Додавання пробіотиків до ДКАГ також мало втричі більший вплив на кількість цукру натщесерце, яка впала на 10,7% у середньому в групі ДКАГ+пробіотики у порівнянні з 3,3% у групі ДКАГ.

Незважаючи на те, що проведене дослідження поки що не доказує причинно-наслідковий зв’язок між споживанням пробіотиків та рівнем цукру у крові, попереду нас чекають багато цікавих досліджень у цьому напрямку.

Серед можливих механізмів впливу пробіотичних бактерій на обмін вуглеводів розглядають зміни продукції бутирату кишковими бактеріями. Останній має встановлений вплив на резистентність тканин до інсуліну.

 

При підготовці публікації використані матеріали порталу Live Science

ПРОБІОТИКИ, ЯКІ МІСТЯТЬСЯ В ЙОГУРТІ, МОЖУТЬ ДОПОМОГТИ У КОНТРОЛІ РІВНЯ ЦУКРУ У КРОВІ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *