ПРОБІОТИКИ НА ОСНОВІ ДРІЖДЖІВ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ЗАПАЛЬНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ КИШЕЧНИКА Новини,Рекомендації по харчуванню

bowel_cancer_story-300x175

Мікробний світ нашої травної системи має безперечний далекосяжний вплив на здоров’я людини. Багато захворювань, включаючи запальні захворювання кишечника (ЗЗК), так чи інакше пов’язані з мікробним балансом або його порушенням. Результати сучасних досліджень дозволяють припустити, що відновлення порушеного балансу може допомогти лікувати подібні захворювання. Для підтримання здоров’я на рівні травної системи використовуються різні пробіотики — живі дріжджі або бактерії. Однак для лікування складних захворювань, таких як ЗЗК, пробіотик повинен виконувати певні функції, включаючи здатність зменшувати або припиняти запалення, усувати результати пошкодження та відновлювати кишковий мікробіом.

Враховуючи всі ці потреби, дослідники з Brigham and Women’s Hospital розробили «дизайнерський» пробіотик – спеціально модифіковані дріжджі, які здатні сформувати низку корисних змін, орієнтованих на лікування ЗЗК. Доклінічні результати їх роботи опубліковані в Nature Medicine.

«Ми взяли дріжджі — саме ті дріжджі, які використовують для виготовлення пива — і забезпечили їх здатністю реагувати на запалення, виділяючи протизапальні молекули. Ми називаємо цю нову платформу «Y-ботами» (дріжджовими роботами) і бачимо тут потенціал для розробки терапевтичних стратегій, орієнтованих на лікування запальних уражень тканин кищечника», — Франциско Кінтана, доктор філософії, автор-дослідник; Ен Ромні Центр неврологічних захворювань, Brigham and Women’s Hospital.

Попередні дослідження, проведені в лабораторії Кінтани, допомогли висвітлити зв’язок між кишечником та захворюваннями, що уражають головний мозок, запропонувавши потенційні можливості застосування модифікованих пробіотиків за межами ЗЗК.

Кінтана та його колеги розробили власний пробіотик, використовуючи Saccharomyces cerevisiae, вид дріжджів, що використовується у виноробстві, хлібопеченні та пивоварінні. Використовуючи технологію редагування генів CRISPR / Cas9, дослідники ввели генетичні елементи, які здатні «відчувати» запалення і реагувати на нього, виділяючи фермент, який може знешкодити ключову молекулу, яка бере участь у запаленні. Створені дріжджі можуть виділяти різні рівні ферменту в залежності від інтенсивності запального сигналу в певному місці кишечника. Це означає, що пробіотик може мати локальну реакцію на запалення. У мишей модифіковані дріжджі успішно пригнічували запалення на рівні кишечника, зменшували фіброз і відновлювали порушений мікробіом кишечника.

 

Щоб створити цю нову терапевтичну платформу для боротьби із ЗЗК та іншими захворюваннями у людей, Кінтані та колегам доведеться провести ще ряд досліджень щодо вивчення безпеки. Вони також планують вдосконалити та протестувати модифіковані дріжджі, щоб дізнатись, чи зможуть вони прискорити відновлення тканин. Крім ЗЗК, команда планує дослідити можливість використання розроблених пробіотиків для лікування частого побічного ефекту імунотерапії раку у вигляді коліту.

 

Джерело: Scott, B.M., et al. (2021) Self-tunable engineered yeast probiotics for the treatment of inflammatory bowel disease. Nature Medicine. doi.org/10.1038/s41591-021-01390-x.

ПРОБІОТИКИ НА ОСНОВІ ДРІЖДЖІВ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ЗАПАЛЬНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ КИШЕЧНИКА
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *