Потенційні переваги для здоров’я через поєднання йогурту та фруктів Новини,Рекомендації по харчуванню

йогурт1

André MARETTE – Heart and Lung Institute, Laval Hospital /  Institute of Nutrition and Functional Foods, Laval University (Canada).

Йогурт – їжа, багата на нутрієнти, яка містить комбінацію поживних речовин, важливих для росту та розвитку людини в період дитинства та у підлітковому віці. Правильне харчування в ці ключові моменти сприяє сталому здоров’ю в дорослому віці. Зростаюча кількість доказів свідчить про те, що споживання йогурту пов’язане із зниженням маси тіла і зменшенням ризику діабету 2-го типу (T2D) у дорослих.

Йогурт є прекрасним джерелом ключових поживних речовин, необхідних для зростання та розвитку дитячого організму. Крім того, йогурт містить живі бактерії, біологічно активні продукти ферментації, які надають додаткові переваги для здоров’я, наприклад, вони можуть сприяти підтримці сталості здорової мікробіоті кишечника. Йогурт також можна розглядати як вектор для збільшення споживання інших продуктів.

Одночасне споживання фруктів та йогурту сприймається як індикатор здорового харчування. Фрукти мають відносно низьку енергетичну щільність і є відмінним джерелом антиоксидантів і пребіотичних волокон та поліфенолів, які можуть сприяти здоровому травленню. З іншого боку, йогурт має високу нутрітивну щільність і є гарним джерелом молочного білку, кальцію, магнію, вітаміну B12, кон’югованої лінолевої кислоти та інших жирних кислот. Крім того, він містить корисні бактеріальні культури, що робить його потенційним джерелом пробіотиків. Унікальна ферментована харчова матриця йогурту надає додаткові переваги для здоров’я завдяки покращенню поглинання та перетравлення поживних речовин.

Поєднане споживання йогурту та фруктів може забезпечити надходження необхідних пробіотиків, пребіотиків, високоякісних білків, важливих жирних кислот та суміші вітамінів і мінералів, які можуть мати синергетичний ефект на здоров’я. Споживання йогурту асоціюється із зниженням приросту маси тіла та зниженням захворюваності на діабет 2 типу, тоді як фрукти виявили вплив на зниження ризику серцево-судинних захворювань. Йогурт та фрукти можна з’їсти разом, що створює умови для формування комбінованих переваг для здоров’я через потенційні пребиотичні та пробіотичні ефекти.

Крім того, заміна фруктами та йогуртом високоенергетичних, бідних на поживні речовини снеків, може зменшити загальне споживання висококалорійної їжі. Зважаючи на позитивні кардіометаболічні наслідки фруктів та йогурту та їх зв’язок із здоровими дієтичними схемами, ми можемо об’єктивно стверджувати про існування потенційних синергетичних переваг для здоров’я від комбінованого вживання фруктів та йогурту.

Потенційні переваги для здоров’я через поєднання йогурту та фруктів
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *