Перший у світі сонцезахисний напій з’явився у продажу Новини

sun

 

Навряд чи ця новина надходить раптово саме у той час, коли починається пляжний сезон. Добре відомо, що надмірне сонячне опромінення шкідливе для нашої шкіри. Забагато сонця одночасно може викликати опік, тривале надмірний вплив ультрафіолету підвищує ризик пухлин шкіри. Але, незважаючи на такі добре відомі факти, меншість людей користується сонцезахисними засобами.

Між тим, можливо це стане зручніше та легше.

Компанія з США «HarmonizedH2OUV» проголосила про виробництво першого напою із вмістом сонцезахисних факторів, які звичні нам у вигляді англійської аббревіатури SPF(SunProtectionFactor). Виробник стверджує, що після вживання напою молекули рідини потрапляють у шкіру, де блокують близько 97% ультрафіолетових променів типу А та В.

Напій пропонується за ціною 30 долларів США за 100 мл пляшку. Є вибір з двох різновидів: «для засмаги» та «проти засмаги». Перший з них дозволяє отримати безпечну засмагу за умови блокування шкідливих сонячних променів.

Винахідник стверджує, що одна чайна ложка забезпечує захист від сонця протягом трьох годин. Таку кількість напою слід прийняти за годину до виходу на пляж.

Водночас, є й інформація, що стримує надмірний оптимізм. Головний контролюючий орган США — Адміністрація з харчових продуктів та лікарських засобів (FDA –FoodandDrugAdministration) поки не підтвердив жодного з тверджень виробників першого у світі сонцезахисного напою.

 

Перший у світі сонцезахисний напій з’явився у продажу
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *