Назад

ОТРИМАННЯ НОВОЇ МОДЕЛІ ІМУНІЗАЦІЇ ПРОТИ COVID-19

12 квітня 2021 року, іспанська оміксна компанія Sequentia Biotech та біотехнологічна компанія, NextBiomics, яка займається дослідженнями та розробкою пробіотиків наступного покоління в колаборації із виділенням Неаполітанського університету імені Федеріко II, оголосили про подання заявки на патент для бактеріальної вакцини проти COVID-19.

«Завдяки розробці пробіотика на базі Escherichia Coli Nissle 1917, який має здатність експресувати білок SARS-CoV-2 Spike, вдалося отримати інноваційну модель імунізації проти COVID-19 шляхом стимулювання імунної системи кишечника», Джованні Сарнеллі.

«Вакцина NEXBIOMICS подібна до інших вакцини, які вже були дозволені для використання (Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Reithera, Johnson & Johnson), оскільки стимулює імунну відповідь проти спайкового протеіну, який коронавірус використовує для зараження клітин, проте відрізняється від них тим, що використовує у якості вектору пробіотичний мікроорганізм, який уже є на ринку та широко використовується для інших цілей.

Ця особливість відрізняє вакцину NextBiomics від усіх інших, адже завдяки цьому вона не потребує ін’єкції, не використовується вірусний вектор, такий як аденовірус, який у рідкісних випадках асоціюється з серйозними побічними реакціями та використовує внутрішню здатність кишкової палички Nissle 1917 для модуляції імунної відповіді.

Доклінічні дані, отримані на моделі миші, показують, що введення модифікованої Escherichia Coli Nissle 1917 протягом 5 днів на тиждень протягом 17 тижнів могло суттєво стимулювати імунну відповідь у вигляді продукції циркулюючих антитіл класу IgM та IgG без будь-яких побічних ефектів.

«Здатність вакцини стимулювати продукцію IgA на рівні слизової (як кишкової, так і бронхіальної), гарантуює де-факто подальший захист від інфекції COVID-19, і є ще більш цікавою особливістю данної технології», додає Джузеппе Еспозіто, професор фармакології в Римському університеті Сапієнца, науковий керівник та співзасновник NextBiomics.

Епідеміологічні дані та еволюція пандемії SARS-COV-2 вказують на те, що громадянам доведеться продовжувати проходити щеплення. Перевага нашого підходу полягає в тому, що реалізується принцип перорального прийому, який не вимагає навченого персоналу та медичних установ чи центрів вакцинації. Це зменшує витрати на управління, розподіл (не потрібно підтримувати умови глибокої заморозки), що в цілому зменшує тиск на медичні установи, а також робить весь процес набагато простішим та ефективнішим.

Більше того, ці переваги поєднуються з високою безпекою системи, простотою та низькими витратами виробничих процесів, а фабрики для широкомасштабного виробництва пробіотиків вже є у всьому світі, що робить нашу вакцину надійною альтернативою вже існуючим на ринку. Ми проводимо переговори з кількома фармацевтичними компаніями, щоб вони могли отримати доступ до нашого винаходу та наших експериментальних даних для проведення клінічних випробувань, щоб зробити можливим випуск нової вакцини на ринок». Walter Sanseverino

Франческо Кампобассо, фінансовий директор компанії NextBiomics, з ентузіазмом ставиться до нових можливостей: «Цей етап, дозволяє нам пришвидшити наши розробки для випуску широкого спектру щорічних версій з урахуванням мутованих варіантів COVID-19, які можуть з’явитися з часом».

Джерело: https://www.sequentiabiotech.com/sequentia-collaborated-with-nextbiomics-to-obtain-a-novel-immunization-model-against-covid-19/

 

 

 

 

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *