Особливості споживання основних груп харчових продуктів українськими дітьми Новини,Рекомендації по харчуванню

shutterstock_141106657

КЛЮЧОВІ РЕЗУЛЬТАТИ ТА ВИСНОВКИ. Дослідження споживання харчових продуктів 2018-2019 року у дітей.

  • Українські діти різних вікових груп споживають невелику кількість овочів: діти раннього віку (1-3 роки) – лише 62 грами на день; дошкільнята (4-6 років) – 100 грамів та діти шкільного віку і підлітки (7-14 років) 152 грами овочів на день. Діти всіх вікових груп віддають перевагу картоплі над овочами, вживаючи її у кількості 74, 107 та 155 грамів на день у відповідних вікових групах.
  • Недостатня кількість характеризує і споживання фруктів з ягодами: 95 грамів у дітей раннього віку; 101 грам у дошкільному віці; 114 грамів у учнів молодших класів з наступним падінням споживання у віці 11-14 років до 74 грамів.
  • Діти раннього віку споживають щодня 54 грами страв із м’яса та птиці, ця кількість зростає до 81 грама у дошкільнят та до 115 грамів у школярів та підлітків. Останні споживають 20% з цієї кількості за рахунок оброблених м’ясних продуктів – ковбаси, сосисок тощо.
  • Діти усіх вікових груп споживають багато хліба та інших борошняних виробів. Середня денна кількість для всіх вікових груп складає 200 грамів на день (від 173 г у молодшому дитячому віці до 373 г у дітей 11-14 років).
  • Українські діти споживають невелику кількість молочних продуктів – у середньому 185 мл на добу. Особливо низьким виявився рівень вживання таких продуктів у підлітків – лише 155 мл щодня.

Висновки

  • Сучасне актуальне харчування українських дітей різних вікових груп характеризується неоптимальним споживанням основних груп корисних харчових продуктів.
  • Зокрема, недостатнім є рівень вживання овочів, фруктів та ягід, молочних продуктів, тобто їжі, яка має найвищу харчову цінність.
  • Водночас, діти та підлітки споживають багато картоплі, борошняних виробів, технологічно оброблених м’ясних продуктів, які мають високу калорійність з одночасно низьким вмістом харчових волокон, вітамінів та мінералів.
  • Зміцнення здоров’я українських дітей можливе при формулюванні та дотриманні чітких рекомендацій щодо здорового збалансованого харчування в усіх вікових групах.
Особливості споживання основних груп харчових продуктів українськими дітьми
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *