ОДНА ШОКОЛАДКА ЩОДНЯ НЕ ДАЄ ДЕПРЕСІЇ ШАНСІВ ЗІПСУВАТИ ВАШЕ ЖИТТЯ Новини,Рекомендації по харчуванню

007

A CHOCOLATE A DAY KEEPS DEPRESSION AWAY

Дослідження великої вибірки у складі 13626 дорослих (старших 20 років) у США, які не хворіли на цукровий діабет, у рамках Національного дослідження харчування та здоров’я з 2007-2008 р. по 2013-2014 р. проведений для вивчення асоціації між споживанням шоколаду та депресією, яка визначалась за бальною шкалою.

За допомогою мультиваріантного регресивного аналізу було відокремлено вплив інших факторів: соціодемографічних, інших дієтичних та маючих відношення до способу життя, стану здоров’я тощо.

Вивчався вплив на частоту та прояви депресії трьох варіантів споживання/не споживання шоколаду (споживання чорного шоколаду, споживання нечорного шоколаду і не споживання будь якого шоколаду). Також визначалось як впливає кількість споживаного шоколаду у грамах на день на клінічно значущі прояви депресії.

В якості пов’язаних факторів впливу розглядались вік, сімейне положення, рівень освіти та доходів, вага тіла, наявність хронічних захворювань, фізична активність, статус щодо куріння та споживання алкоголю, загальне вживання калорій та цукру.

Більше одного з десяти респондентів (11,1%) повідомляли про споживання шоколаду, включно з 1,4% тих, хто їв чорний шоколад.

Симптоми депресії спостерігались у 7,6% учасників дослідження, які взагалі не вживали шоколаду, у 6,2% прихильників нечорного шоколаду та лише у 1,5% тих, хто споживав чорний шоколад.

Таким чином, ймовірність клінічно виражених депресивних станів була достовірно нижчою серед споживачів чорного шоколаду (відносний ризик (ВР), 0.30; 95% довірчий інтервал — 0.21-0.72).

При порівнянні споживання шоколаду у різній кількості учасники, які споживали його найбільше 104-454 г/день мали на 57% меншу ймовірність депресії порівняно з тими, хто взагалі не споживав шоколаду (ВР 0.43; 95% ДІ 0.19-0.96).

Таким чином, автори дослідження дійшли до висновку, що споживання шоколаду, особливо чорного, асоційоване зі зменшенням проявів депресивних симптомів.

Можливими потенціальними механізмами впливу шоколаду є дія його психоактивних інгредієнтів – аналогів анандаміну з можливістю генерації ейфорії подібної до спричиненої споживанням канабісу. Крім того, вживання шоколаду може збільшувати кількість ендогенних амінів, зокрема, фенілаланіну – нейромодулятора, який бере участь у регуляції настрою людини і відповідно у патогенезі депресії.

Споживання шоколаду супроводжується приємними відчуттями з впливом на нейротрансміттерні системи – допамін, серотонін та ендорфіни. Більший вміст біофлавоноїдів у чорному шоколаді може мати окреме значення з огляду на протизапальну дію. Порушення запального/протизапального профілю часто супроводжує виникнення депресії.

 

Посилання на оригінальну публікацію:

Jackson SE, Smith L, Firth J, et al. Is there a relationship between chocolate consumption and symptoms of depression? A cross-sectional survey of 13,626 US adults. Depress Anxiety. Published online July 29, 2019. https://onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1002/da.22950. Accessed August 9, 2019.

 

ОДНА ШОКОЛАДКА ЩОДНЯ НЕ ДАЄ ДЕПРЕСІЇ ШАНСІВ ЗІПСУВАТИ ВАШЕ ЖИТТЯ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *