Не такі страшні нітрати і пальмова олія, як їх малюють, – дієтолог Без рубрики

Сьогодні дві третини інформації, яка стосуються харчування, – це плітки, скандали і часто за ними немає ніяких серозних фактів. Особливо, коли йдеться про нітрати, ГМО, пальмову олію.

Про це 18 травня на прес-конференції у Львові повідомив президент Асоціації дієтологів України, головний позаштатний дієтолог МОЗ України Олег Швець.

«Перше, на що я б звернув увагу, – це нітрати. Люди в Україні споживають дуже мало корисних овочів і фруктів, особливо в сезон, який зараз. Інформаційна війна з нітратами протягом багатьох років призводить до того, що цей рівень споживання ще більше зменшується. Насправді жодного випадку отруєння нітратами в історії України не було. Так, кількість нітратів в ранніх овочах та фруктах дещо більша, ніж у звичайних, які ростуть на відкритому ґрунті. Але в той же час всі ці продукти, які офіційно продаються, контролюються державою, мають допустимий вміст нітратів. Жодної шкоди такі продукти не несуть», – розповів Олег Швець.

Друга група пліток, за його словами, стосується того, що ми їмо продукти, які викликають важкі захворювання. «Наприклад, п’ємо напої, в яких є речовини, які змивають іржу з металу тощо. Насправді напої, які вгамовують спрагу, мають кислу реакцію. І це не означає, що такий напій роз’їдає внутрішні органи людини. Якби так було, це було б заборонено», – каже дієтолог.

Інший міф такий: Через ГМО виникають мутації і вони вкрай небезпечні для людей. «ГМО досліджувалися протягом 25-30 років. Жодних негативних реакцій на здоров’я людей не було зареєстровано. Чи означає це абсолютну безпечність? Я вважаю, що ні, бо повинно пройти більше часу, щоб говорити, що для наступних поколінь це буде безпечно. У той же час в світі продукти ГМО дозволені як безпечні. Тому людина повинна мати вільний свідомий вибір: чи хоче вона споживати дешевший продукт з ГМО, чи дорожчий без», – наголошує Олег Швець.

Наступні плітки стосуються жирів, пальмової олії, особливо її наявність у молочних продуктах. «Говориться, що це погано, що це трансжири. Насправді пальмова олія – це не трансжири, а звичайна рослинна олія, яка по багатьох показниках є краща, ніж молочний жир. З іншого боку, справедливо, щоб виробник декларував, що він використовує пальмову олію і споживач не переплачував за такий продукт», – пояснює О. Швець.

Не такі страшні нітрати і пальмова олія, як їх малюють, – дієтолог
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *