НЕПЕРЕНОСИМІСТЬ ЛАКТОЗИ: ЯКІ МАЄ НАСЛІДКИ ТА РИЗИКИ, МОЖЛИВОСТІ ЇХ ПОДОЛАННЯ Новини

dairy

НЕПЕРЕНОСИМІСТЬ ЛАКТОЗИ: ЯКІ МАЄ НАСЛІДКИ ТА РИЗИКИ, МОЖЛИВОСТІ ЇХ ПОДОЛАННЯ

Порушення перетравлення лактози само по собі не має безпосереднього впливу на здоров’я. Насправді неоптимальне засвоєння цього вуглеводу може провокувати один або декілька симптомів, таких як здуття, діарея та флатуленція. Їх регулярна поява може спричинити погіршення якості життя, але не зумовлює прямих серйозних наслідків для здоров’я.

Але «самодіагностована» або навіть об’єктивно встановлена непереносимість лактози може призводити до необґрунтованої та необов’язкової відмови від молочних продуктів, що призводить до дефіциту низки харчових речовин (наприклад, кальцію) та опосередковано спричиняє негативні наслідки для здоров’я.

Для забезпечення споживання повноцінного набору нутрієнтів, включаючи серед інших і кальцій, суб’єкти з непереносимістю лактози можуть споживати певні молочні продукти. Серед них твердий сир, який містить мало або зовсім не містить лактозу, а також йогурти. Живі бактерії у складі йогуртів суттєво допомагають перетравлювати лактозу.

При наявності непереносимості молочного цукру немає необхідності у повній відмові від молочних продуктів. Ймовірність виникнення симптомів низька при вживанні 12 г лактози (кількість лактози у молочних продуктах наведена у таблиці) одночасно або 24 г лактози протягом дня.

Назва молочного продукту та його кількість Вміст лактози
Молоко із звичайним вмістом жиру, 200-250 мл 12 г
Молоко із зниженою жирністю, 200-250 мл 13 г
Козине молоко, 200-250 мл 9-11 г
Грецький йогурт, 200-250 мл 8-9 г
Натуральний йогурт, 200-250 мл 10 г
Кефір, 200-250 мл 2 г
Твердий сир, 30 г 0,1-1,0 г
Домашній сир 0,8 г

 

Краще споживати лактозовмісні продукти дрібними порціями протягом дня разом із іншими продуктами, у тому числі у складі страв (салати, макарони, каші тощо).

Регулярне споживання молочних, кисломолочних продуктів і страв при встановленій непереносимості лактози може навіть частково відновити толерантність до цього вуглеводу завдяки зміні композиції та адаптації мікробіоти ободової кишки.

Безлактозні продукти та її повне виключення із дієти необхідне тільки новонародженим із вродженим дефіцитом лактази – надзвичайно  рідкісним станом (найбільш поширений у Фінляндії, де реєструється один випадок на 60 000 новонароджених).

Міжнародні експертні організації (FAO – Організація продовольства та сільського господарства ООН; EFSA – Європейська агенція з харчової безпеки; NIH – Національний інститут здоров’я США) не рекомендують суб’єктам з непереносимістю лактози виключати молочні продукти з харчового раціону. Експерти радять адаптацію дієти та більше вживання ферментованих молочних продуктів. WGO (Всесвітня гастроентерологічна організація) включила рекомендацію по споживанню ферментованих молочних продуктів з пробіотиками у десять основних рекомендацій з покращення здоров’я травної системи.

НЕПЕРЕНОСИМІСТЬ ЛАКТОЗИ: ЯКІ МАЄ НАСЛІДКИ ТА РИЗИКИ, МОЖЛИВОСТІ ЇХ ПОДОЛАННЯ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *