Насичені жири та здоров’я: переоцінка та пропозиції щодо харчових рекомендацій Новини,Рекомендації по харчуванню

20131024-182317-83

У статті, нещодавно опублікованій в Журналі Американської колегії кардіологів, руйнується поширена думка про те, що насичені жирні кислоти є шкідливими для здоров’я. Дійсно, представлене дослідження підкреслює захисні ефекти насичених жирних кислот, зокрема проти інсульту. Також підкреслюється важливість харчової матриці, оскільки дію молекули не можна розглядати окремо від неї.

В той же час, незважаючи на все більші докази протилежного, зберігається рекомендація обмежити споживання їжі, що містить значну кількість насичених жирних кислот (НЖК). Останні мета-аналізи рандомізованих та спостережних досліджень не виявили корисних ефектів зменшення споживання НЖК щодо серцево-судинних захворювань (ССЗ) та загальної смертності, а натомість виявили захисні ефекти проти інсульту. Незважаючи на те, що харчові НЖК потенційно сприяють підвищенню рівня холестерину ліпопротеїдів низької щільності (ЛПНЩ), у більшості людей це відбувається не через збільшення рівня дрібних, щільних частинок ЛПНЩ, а навпакти, за рахунок більш великих часток ЛПНЩ, які в значно меншій мірі пов’язані з ризиком ССЗ. Очевидно також, що вплив харчових продуктів на здоров’я не може бути спрогнозований лише за вмістом нутрієнтів, не враховуючи загальний розподіл макроелементів. Як приклад можна навести цільножирові молочні продукти, необроблене м’ясо та темний шоколад — ці продукти багаті НЖК, мають складну матрицю, в той же час їх споживання не асоціюється із підвищеним ризиком ССЗ. Сукупність наявних доказів не підтверджує подальшого обмеження споживання таких продуктів.

Для вирішення наявної проблеми дослідниками були запропоновані такі заходи: 1) посилити розуміння громадськістю того, що багато харчових продуктів (наприклад, молочні продукти із природним жировим складом), які відіграють важливу роль у виконанні дієтичних та харчових рекомендацій, також можуть містити насичені жири і це не є проблема; 2) поінформувати громадськість про те, що дієти з низьким вмістом вуглеводів та високим вмістом насичених жирів, які є популярними для регулювання маси тіла, можуть також покращити кінцеві показники метаболічних ризиків у деяких людей, проте слід окремо зробити наголос на тому, що ефекти дієтичних вуглеводів і насичених жирів на здоров’я, залежать від кількості, виду та їхньої якості, джерел їжі, ступеня переробки тощо; 3) перенести фокус з поточної парадигми, яка концентрується на вмісті насичених жирів у продуктах як ключовому елементі для здоров’я, до тієї, що зосереджується на конкретних традиційних продуктах харчування, щоб дієтологи та громадськість могли легко визначити корисні джерела насичених жирів; 4) заохочувати комітети, відповідальні за створення рекомендацій, заснованих на макроелементах, перекласти ці рекомендації у відповідні, культурно орієнтовані схеми харчування з урахуванням потреб різних груп населення.

 

Джерело: Astrup A. et al, Saturated Fats and Health: A Reassessment and Proposal for Food-Based Recommendations : JACC State-of-the-Art Review. (2020). Journal of the American College of Cardiology, 844‑857.

Насичені жири та здоров’я: переоцінка та пропозиції щодо харчових рекомендацій
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *