НАЙКРАЩІ МАТЕРІАЛИ З КОНФЕРЕНЦІЇ NUTRITION 2019 (BALTIMORE, JUNE 2019) Новини,Рекомендації по харчуванню

kak-nastroit-vnutrennie-chasy-1

ЦИРКАДНИЙ ГОДИННИК МОЖЕ ЦОКАТИ ЯК ЧАСОВИЙ МЕХАНІЗМ БОМБИ ПОГАНОГО СТАНУ ЗДОРОВ’Я, АЛЕ РОЗУМНЕ ХАРЧУВАННЯ МОЖЕ ЦЕ ЗМІНИТИ

Багато людей, які подорожують світом із змінами часових зон, знають з власного досвіду про наслідки порушення циркадних ритмів. У присвяченій цьому питанню секції «Час прийому їжі – здоров’я та захворювання» спікери представили дані щодо впливу генетичних та екологічних факторів на синхронізацію циркадних систем із негативними наслідками для здоров’я.

Водночас, обмеження часу прийому їжі, періодичне голодування та обмеження калорій допомагають протидіяти такому впливу. «Справа не тільки у тому, що ви їсте, важливо також коли ви це робите» — зазначила доктор Амандін Шаї з Інституту біологічних наук Сальк (Сан Дієго, США). Вивченя генетичної основи циркадної поведінки було визнано нагородженням нобелівською премією у 2017 році.

Дослідники визначили, що перші 12 годин циркадного годинника зв’язані з вивільненням кортизолу, збільшенням артеріального тиску, кращими показниками уваги, реакції та координації та вищою температурою тіла. Другі 12 годин характерізуються найвищими показниками артеріального тиску, секреції мелатоніну, глибоким сном та найнижчою температурою тіла.

«Механізм циркадного годинника простий, прекрасний та надзвичайно важливий» — говорить доктор Андрю Ліу (Університет Флориди, США). Годинник регулюється відповідно фізіології клітин та реагує відповідно порушенням клітинного гомеостазу. Через регуляцію експресії циркадних генів годинник впливає на функціонування органів. Понад 50% усіх генів організму включені у циркадний цикл. Серед інших, це гени мозочку, стволу мозку, коричневої та білої жирової тканини, легень, нирок, наднирників, скелетних м’язів, печінки, серця та аорти.

Стосовно поширеності циркадних генів – очікувано, що порушення механізмів циркадного годинника, асоційовано із захворюваннями, такими як рак, кардіоваскулярна та нейродегенеративна патологія, порушення сну та когнитивної функції, метаболічний синдром та цукровий діабет, а також із захворюваннями запальної природи.

У низці досліджень встановлено, що харчування впливає на молекулярні взаємодії циркадного годинника на генетичному на протеїновому рівні. «Спілкування між циркадним годинником та фізіологією клітини може модеруватись медіаторами запалення та оксидативного стресу» — повідомляє доктор Ліу. Однією з мішеней визначено рапаміцин (mTOR), який є індикатором енергетичного рівня годинника.

«Головними завданнями майбутніх досліджень є ідентифікація генів та механізмів з впливом харчування на молекулярні та патофізіологічні прояви порушень циркадної системи» — додає Ліу.

Представник Клівлендського університету (США) доктор Роман Кондратов представив дані щодо взаємного впливу циркадного годинника та обмеження калорій (ОК). «ОК спричинює метаболічні зміни, включаючи вплив на масу тіла, рівень глікемії, толерантність до глюкози, кількість кетонових тіл у крові»  — говорить доктор Кондратов.

ОК впливає через низку механізмів: експресію генів, білковий гомеостаз, сигнальні системи mTOR, оксидативний стрес, стабільність геному, метаболізм глюкози та чутливість до інсуліну. Всі вони одночасно мають вплив на циркадний годинник. ОК також контролює продукцію ферментів, які приймають участь у метаболізмі жирів. Зміни дієти мають вплив на ацетилювання жирів у печінці лабораторних тварин у залежності від функціонування циркадної системи.

Її хронометр координує голод та вживання їжі, накопичення та витрати енергії. Їжа може налаштовувати периферичні циркадні годинники незалежно від надперехресного ядра гіпоталамусу, у тому числі і печінкові циркадні годиниики. Наприклад, у лабораторної миші, яка харчується звичайним раціоном, зберігаються нормальні метаболічні показники завдяки нічному ритму вживання їжі – 80% протягом темної пори доби і 20% у денні години. Але при переводі на дієту з високим вмістом жиру модель харчування змінюється на цілодобову з рівномірним розподілом споживання їжі, що асоційовано з виникненням ожиріння та діабету.

Таких наслідків можна уникнути з допомогою обмеженого у часі харчування (ОЧХ) з голодним періодом тривалістю 12-14 годин на день. Результати досліджень доктора Шаї свідчать про те, що ОЧХ, навіть без обмеження калорій, попереджає розвиток метаболічних захворювань у лабораторних тварин на високожировій дієті. Зокрема, ОЧХ запобігає появі зайвої ваги, жирової дистрофії печінки, порушення толерантності до глюкози, збільшенню кількості холестерину у крові та інсулінорезистентості.

Чи потребує клітинний циркадний годинник ОЧХ або скорочення часу вживання їжі дозволяє відновити функцію циркадної системи? Дослідження групи на чолі з доктором Шаї демонструють, що лише завдяки ОЧХ, без змін у кількості їжі та фізичної активності, можливі корисні метаболічні ефекти.

Доктор Кортні Петерсон (Університет Алабами, США) говорить про те, що дані з досліджень харчування та здоров’я свідчать про те, що більшість людей їдять 12-15 годин протягом дня, тобто більшість часу, коли вони не сплять. Ймовірно, що це є одним з чинників набору ваги. Але періодичне голодування, як встановлено в експерименті на лабораторних тваринах, призводить до втрати ваги, більшої мобілізації жиру, зменшенню рівнів глюкози та інсуліну, покращенню ліпідного профілю та артеріального тиску, уповільненню ритму проліферації клітин, зменшенню проявів запалення та оксидативного стресу, збільшенню тривалості життя та затримці старіння.

Періодичне голодування тривало від 12 до 19 годин. Інші його варіанти включали 24-годинне голодування, голодування кожну другу добу та харчування з обмеженим часом прийому їжі. Петерсон навела також результати тримісячного дослідження 93 жінок з ожирінням, які вживали 700 ккал на сніданок, 500 ккал на обід та 200 ккал на вечерю. Результати досліджень свідчать про позитивний вплив такого розподілу калорійності їжі на вагу, глікемічний контроль та овуляцію. Модель харчування, при якій споживання їжі обмежено ранком або серединою дня має найкращий вплив на порушені метаболічні механізми.

НАЙКРАЩІ МАТЕРІАЛИ З КОНФЕРЕНЦІЇ NUTRITION 2019 (BALTIMORE, JUNE 2019)
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *