Молочні продукти. Вага і композиція тіла. Новини,Рекомендації по харчуванню

1200px-Obesity-waist_circumference.svg

До аналізу увійшло двадцять два дослідження, в яких вивчався взаємозв’язок між споживанням йогурту, ферментованого молока та вагою і складом тіла; 5 з них – рандомізовані контрольовані дослідження (РКД), 9 — когортні та 8 – перехресні дослідження (ПД).

Шість досліджень мали позитивну якість і були зосереджені на складі тіла, втраті ваги, ожирінні та болючості м’язів. Решта 16 досліджень були нейтральної якості. У 21 з 22 досліджень пацієнтів годували йогуртом, а в решті досліджень годували кефіром. У вісімнадцяти з 22 досліджень повідомлялось про сприятливий результат щодо контролю ваги або позитивного ефекту на склад тіла, у 4 дослідженнях такої кореляції не спостерігалось.

Шість досліджень з позитивною якістю включали 5 РКД та одне перехресне дослідження. У трьох РКД  позитивної якості оцінювали зміни складу тіла при споживанні йогурту; в одному годування здійснювалось із використанням молока, ферментованого біфідобактеріями, а в іншому пацієнтів годували кефіром. Fathi et al., спостерігали поліпшення складу тіла і більш значне схуднення за умови споживання кефіру чи молока. В іншому дослідженні Takahashi et al., годували пацієнтів (японці) із ожирінням 1 ступеню молоком, ферментованим за допомогою біфідобактерій. Групу контролю складали пацієнти, що споживали ацидофільне молоко, аналогічне за нутрієнтним складом та енергетичною цінністю. Вісцеральний жир зменшувався на фоні споживання ферментованого молока, в той час, як у калі збільшувалась кількість біфідобактерій, що свідчить про вплив мікробіому. Вага, ІМТ та співвідношення об’єму талії до об’єму стегна не змінилися. Thomas et al., оцінювали вплив йогурту на композицію тіла при застосуванні його в період після навантаження, результати порівнювались з ізоенергетичним напоєм на основі сахарози. Отриманий результат свідчить про відсутність будь яких значних групових відмінностей. Аналогічно, White et al., не виявили поліпшення складу тіла на фоні споживання йогурту під час тренувальної програми. Zemel et al., годували йогуртом пацієнтів з ожирінням, це була складова дієтичного обмежувального протоколу. Швидкість втрати жиру зросла, це відбулось на фоні збереження безжирової маси тіла. Нарешті, у перехресному дослідженні підлітків європейського та австралійського регіону, Huybrechts et al., виявили, що модель харчування, яка корелює з більшою частотою надмірної ваги та ожиріння, ІМТ, характеризується низьким рівнем споживанням йогурту.

Було проведено 15 досліджень нейтральної якості. З них 13 продемонстрували значну кореляцію або асоціацію між споживанням йогурту та зменшенням проявів ожиріння, зменшенням маси тіла, зниженням частки жиру та  зменшенням схильності до набору ваги з часом. Вказані ефекти спостерігались як в перехресних, так і в когортних дослідженнях.

Таким чином, наявні дослідження продемонстрували сильну кореляцію між споживанням ферментованого молока та рівнем контроля ваги. Такі ефекти можуть бути модульовані змінами мікробіому, про що зазначалось у дослідженні Takahashi.

 

Джерело: Savaiano DA, Hutkins RW. Yogurt, cultured fermented milk, and health: a systematic review [published online ahead of print, 2020 May 23]. Nutr Rev. 2020;nuaa013. doi:10.1093/nutrit/nuaa013

 

Молочні продукти. Вага і композиція тіла.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *