КИШКОВІ БАКТЕРІЇЇ ТА ПРОДУКТИ, ЗБАГАЧЕНІ ФЛАВОНОЇДАМИ ПОВЯ’ЗАНІ МІЖ СОБОЮ ТА СПРИЯЮТЬ ПОКРАЩЕННЮ ПОКАЗНИКІВ АРТЕРІАЛЬНОГО ТИСКУ Новини,Рекомендації по харчуванню

af7dfe52934df9aec871b1226bea52d6

Згідно з новим дослідженням, опублікованим сьогодні в American Hypertension, American Heart, продукти, збагачені флавоноїдами, включаючи ягоди, яблука, груші та вино, позитивно впливають на рівень артеріального тиску. Журнал асоціації.

«Мікробіом нашого кишечника відіграє ключову роль у метаболізмі флавоноїдів, посилюючи їх кардіопротекторні ефекти. Це дослідження надає докази того, що ефекти по зниженню артеріального тиску, досяжні за допомогою простих змін до щоденного раціону «,- провідний дослідник Едін Кессіді, Кандидат філософії, професор кафедри харчування та профілактичної медицини Інституту глобальної продовольчої безпеки при Королевському Університеті в Белфасті, Північна Ірландія.

Флавоноїди — це сполуки, які в природі містяться у фруктах, овочах та продуктах рослинного походження, таких як чай, шоколад та вино. В попередніх дослідженнях було показано, що вони надають нашому організму різноманітні переваги. Флавоноїди зазнають бактеріальної ферментації на рівні кишкового мікробіому. Останні дослідження виявили зв’язок між мікрофлорою кишечника, мікроорганізмами в травному тракті людини та серцево -судинними захворюваннями (ССЗ), що є провідною причиною смерті у всьому світі. Мікробіота кишечника сильно варіює між окремими особами. Також повідомляється про відмінності у складі мікроорганізмів кишечника серед людей із ССЗ та без них.

На додаток до зростаючої кількості досліджень, які припускають, що флавоноїди можуть знизити ризик серцевих захворювань, це дослідження оцінило роль мікробіому кишечника в цьому процесі. Дослідники вивчили зв’язок між вживанням продуктів, багатих на флавоноїди, з артеріальним тиском і різноманітністю бактерій у кишечнику. Вивчалось питання, чи можуть зміни кишкової мікробіоти пояснити зв’язок між споживанням продуктів, багатих флавоноїдами та артеріальним тиском.

Для цього було залучено групу з 904 дорослих у віці від 25 до 82 років, 57% чоловіків були з німецького біобанку PopGen. (Біобанк PopGen включає учасників із мережі семи біобанків на півночі Німеччини.) Дослідники оцінювали споживання їжі учасниками, мікробіом кишечника та рівень артеріального тиску разом з іншими клінічними та молекулярними фенотипами під час регулярних контрольних обстежень.

 

Споживання учасниками продуктів, багатих флавоноїдами, протягом попереднього року було розраховано на основі опросника про харчові продукти, в якому детально описана частота та кількість споживання 112 продуктів. Вміст флавоноїдів в харчових продуктах оцінювався згідно з даними Міністерства сільського господарства Сполучених Штатів Америки.

Мікробіом кишечника оцінювали за допомогою фекальної бактеріальної ДНК, отриманої зі зразків калу. Рівень артеріального тиску учасників вимірювали після нічного голодування три рази з трихвилинними інтервалами після початкового п’ятихвилинного відпочинку. Дослідники також зібрали інформацію про спосіб життя учасників, включаючи стать, вік, статус куріння, вживання ліків та фізичну активність, а також сімейну історію ішемічної хвороби серця, кількість щоденно спожитих калорій та споживання клітковини, а також зріст та вагу кожного учасника. розрахували ІМТ (індекс маси тіла).

Учасники дослідження, які мали найбільший рівень споживання продуктів, багатих флавоноїдами, включаючи ягоди, червоне вино, яблука та груші, мали нижчий рівень систолічного артеріального тиску, а також більшу бактеріальну різноманітність кишкового мікробіому, ніж учасники, які споживали найнижчий рівень продуктів, збагачених флавоноїдами.

Вживання 1,6 порцій ягід на день (одна порція дорівнює 80 грамам або 1 склянці) асоціювалося із середнім зниженням рівня систолічного артеріального тиску на 4,1 мм рт.ст.

Випивання 2,8 склянки (125 мл вина на склянку) червоного вина на тиждень асоціювалося із зниженням систолічного артеріального тиску в середньому на 3,7 мм рт. Ст.,

15% отриманих змін можна пояснити змінами у складі кишкового мікробіому.

«Наші результати показують, що майбутні дослідження повинні розглядати учасників відповідно до метаболічного профілю, щоб більш точно вивчити роль метаболізму та мікробіому кишечника у регулюванні впливу флавоноїдів на артеріальний тиск», — сказала Кессіді. «Краще розуміння дуже індивідуальної мінливості метаболізму флавоноїдів могло б пояснити чому деякі люди мають більші переваги щодо протективного впливу на серцево-судинну систему від продуктів, багатих флавоноїдами, ніж інші».

 

Хоча це дослідження передбачає потенційні переваги вживання червоного вина, Американська асоціація серця заявляє, що якщо ви ще не вживаєте алкоголь, то не варто починати. Якщо ви все -таки п’єте, поговоріть зі своїм лікарем про переваги та ризики вживання алкоголю в помірних кількостях. Згідно з заявою Американської асоціації серця споживання алкоголю може бути складовою здорового харчування, якщо його вживати в помірних кількостях (не більше одного алкогольного напою на день для жінок та 2 алкогольних напоїв на день для чоловіків), це стосується лише невагітних жінок та дорослих осіб за умови відсутності ризику для існуючого стану здоров’я, взаємодії із ліками, особистої безпеки та безпеки на роботі.

 

Автори зазначають, що певні фактори (такі як різні стани здоров’я чи генетика) можуть призвести до упередженості, тому ці висновки не можуть довести прямий причинно-наслідковий зв’язок, незважаючи на те, що дослідники провели детальну корекцію в своєму аналізі щодо широкого спектру дієт та факторів способу життя. Автори відзначили, що в центрі уваги цього дослідження були конкретні продукти, збагачені флавоноїдами, а не всі продукти харчування та напої, що містять флавоноїди.

Джерело: Amy Jennings, Manja Koch, Corinna Bang, Andre Franke, Wolfgang Lieb, Aedín Cassidy. Microbial Diversity and Abundance of Parabacteroides Mediate the Associations Between Higher Intake of Flavonoid-Rich Foods and Lower Blood Pressure. Hypertension, 2021; DOI: 10.1161/HYPERTENSIONAHA.121.17441

КИШКОВІ БАКТЕРІЇЇ ТА ПРОДУКТИ, ЗБАГАЧЕНІ ФЛАВОНОЇДАМИ ПОВЯ’ЗАНІ МІЖ СОБОЮ ТА СПРИЯЮТЬ ПОКРАЩЕННЮ ПОКАЗНИКІВ АРТЕРІАЛЬНОГО ТИСКУ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *