Йогурт, фортифікований вітаміном Д. Новини,Рекомендації по харчуванню

কেন খাবেন টক দই

Чи отримуєте ви достатню кількість вітаміну D зі свого раціону? Швидше за все, це не так – його надходження з їжею у більшості людей не відповідає рекомендованому рівню. В той же час забезпечення організму достатньою кількістю вітаміну D вкрай важливе для здоров’я.

Хороша новина – є простий і смачний спосіб вирішити проблему. Автори цього огляду стверджують, що йогурт збагачений вітаміном D, не лише збільшує його рівень але також асоціюється із більш ефективною втратою ваги та контролем рівня глюкози в крові.

Більшість продуктів містить невелику кількість вітаміну D. Ось чому деякі країни (зокрема США, Канада, Індія та Фінляндія) запровадили звичайну фортифікацію продуктів вітаміном D, як прояв політики з охорони здоров’я. Йогурт — чудовий вибір для фортифікації, оскільки це популярна закуска, яка містить багато кальцію, білку і дружніх до кишечника бактерій. Кілька досліджень показали, що йогурт, збагачений вітаміном D, не тільки покращує його рівень але й може надати кілька інших переваг для здоров’я.

Чому важливий вітамін D і чому саме у поєднанні з йогуртом?

Вітамін D важливий для підтримки міцних кісток і здорової імунної системи. Дефіцит вітаміну D був пов’язаний із захворюваннями серця, раком, діабетом та ожирінням. Для підтримки найкращого рівня здоров’я дорослим потрібно 600 міжнародних одиниць (МО) вітаміну D щодня, а літнім людям потрібно ще більше.

Як і молоко, йогурт має низький вміст вітаміну D, забезпечуючи 80-120 МО на порцію.* Але йогурт — це поживна їжа, яку легко споживати, в тому числі людям, що мають непереносимість лактози. Фортифікація йогурту вітаміном D означає, що за рахунок доступності цієї їжі, користь від неї отримає велика кількість людей.

»Фортифіковані продукти, включаючи молоко, йогурт, масло, маргарин, сири, апельсиновий сік, хліб та крупи для сніданку, є основними харчовими джерелами вітаміну D. ‘- Gasparri et al, 2019.

Що показують дослідження?

Автори здійснили пошук у медичній літературі та виявили 9 досліджень, які розглядали користь для здоров’я вживання щодня 1 або 2 порцій йогурту, збагаченого вітаміном D, порівняно з нефортифікованим йогуртом.

В цілому, дослідження показали, що рівень вітаміну D у крові збільшується у людей, які вживають йогурт, збагачений вітаміном D. Порівняно з групою «нефортифікованого йогурту», ​​люди, які їли йогурт, збагачений вітаміном D, втрачали більше зайвої ваги і мали здоровіші показники жирового складу крові. Вони також мали кращий контроль рівня глюкози в крові, що дозволило припустити, що збагачений йогурт може бути пов’язаний зі зниженням ризику діабету.

Чи можемо ми пояснити видимі переваги для здоров’я йогурту, збагаченого вітаміном D?

Ожиріння є основним фактором ризику діабету 2 типу. Низький рівень вітаміну D у крові асоціюється із підвищеним ризиком діабету 2 типу. Якщо йогурт, збагачений вітаміном D, пов’язаний зі зниженим ризиком діабету 2 типу, це, ймовірно, пов’язане з його впливом на масу тіла. Кальцій, присутній в йогурті, може допомогти зменшити кількість жиру, який відкладається в організмі, і разом з вітаміном D може стимулювати розпад жиру в організмі.

Можливо також, що мікробний склад кишечника, який пов’язаний з ожирінням, чутливий до рівня вітаміну D.

Збільшення споживання кальцію пов’язане із зниженням рівня шкідливих жирів у крові. Вітамін D збільшує всмоктування кальцію в кишечнику, і це може пояснити, чому здоровіші показники жирового складу крові були виявлені у людей, які їли йогурт, збагачений вітаміном D.

На сьогоднішній день наявні дані свідчать, що йогурт, збагачений вітаміном D, може бути хорошим способом поліпшити управління вагою та покращити показники здоров’я у дорослих будь-якого віку.

 

Джерело: Gasparri C, Perna S, Spadaccini D et al. Is vitamin D-fortified yogurt a value-added strategy for improving human health? A systematic review and meta-analysis of randomized trials. J Dairy Sci. 2019;102:8587-8603.

Йогурт, фортифікований вітаміном Д.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *