ЗМІНИ В ДІЄТІ, А САМЕ СПОЖИВАННЯ ВИНА ТА СИРУ, МОЖУТЬ ДОПОМОГТИ ЗМЕНШИТИ КОГНІТИВНЕ ЗГАСАННЯ Новини,Рекомендації по харчуванню

kognitivnye-funkcii1

Їжа, яку ми споживаємо, може мати прямий вплив на нашу когнітивну функцію, особливо в літньому віці. До цього висновку дійшли дослідники з Університету Айови (США). Стаття опублікована в журналі «Хвороба Альцгеймера», у випуску за  листопад 2020 року.

 

Очолювали дослідження Ауріель Віллетт та Брендон Клінедінст, професори з кафедри Харчових Наук та Нутріциології, Університет Айова. Це перший в своєму роді широкомасштабний аналіз, який пов’язує конкретні продукти харчування з когнітивними здібностями.

 

Віллетт та Клінедінст разом з колегами проаналізували дані про 1787 людей старшого віку (від 46 до 77 років на момент завершення дослідження) у Великобританії за допомогою великомасштабної біомедичної бази Об’єднаного королівства, яка містить інформацію про здоров’я майже півмільйона учасників. База даних доступна для затверджених дослідників з усього світу, які проводять життєво важливі дослідження найпоширеніших та небезпечних для життя захворювань.

 

Учасники пройшли тест на рівень рухомого інтелекту (FIT) — частина опитування на початковому етапі, складеного між 2006 і 2010 роками. Учасники також брали участь у двох подальших тестуваннях (проведених у 2012-2013 та у 2015-2016 роках). Аналіз FIT дає своєчасне відображення здатності людини «мислити на льоту».

 

Учасники також відповіли на запитання щодо споживання їжі та алкоголю на початковому етапі і в двох подальших оцінюваннях. В учасників запитували про частоту вживання певних продуктів: фруктів, сухофруктів, сирих овочів та салату, варених овочів, жирної та нежирної риби, обробленого м’яса, птиці, яловичини, баранини, свинини, сиру, хліба, круп, чаю та кави, пива та сидру, червоного та білого вина, шампанського та лікеру.

 

Ось чотири найважливіші висновки цього дослідження:

 

  • Сир, безумовно, був найбільш ефективним для боротьби проти вікових когнітивних проблем, навіть у похилому віці;
  • Щоденне споживання алкоголю, особливо червоного вина, було пов’язане з поліпшенням когнітивної функції;
  • Щотижневе вживання баранини, але не іншого м’яса, покращує довготривалі когнітивні здібності;
  • Надмірне вживання солі є шкідливим особливо для людей, яким загрожує хвороба Альцгеймера. Таким людям необхідно слідкувати за споживанням солі для того, щоб уникнути когнітивних проблем.

 

Віллет був приємно здивований тим, що результати говорять про те, що вживання сиру та червоного вина (у розумній кількості) дозволяє впоратись із різноманітними проблемами сучасного світу, який ніколи не пригальмовує, включаючи наслідки пандемії COVID-19.

 

З’ясовуючи вплив того, що п’ють та їдять здорові люди у контексті зростання ризику певних захворювань, ми все ж таки  потребуємо рандомізованих клінічних випробувань, щоб визначити, чи можуть невеликі зміни дієти суттєво допомогти нашому мозку.

 

Клінедінст додав, що в залежності від генетичних факторів, деякі люди є більш захищеними від  хвороби Альцгеймера, тоді як інші зазнають більшого ризику. Тим не менш, Клінедінст вважає, що правильний вибір продуктів харчування може запобігти певним захворюванням та зниженню когнітивних здібностей. Краще розуміння того, що саме спричиняє розвиток хвороби Альцгеймера та пошук нових методів боротьби з цим захворюванням є запорукою збереження когнітивних здібностей протягом усього життя.

 

Джерело:

Brandon S. Klinedinst, Scott T. Le, Brittany Larsen, Colleen Pappas, Nathan J. Hoth, Amy Pollpeter, Qian Wang, Yueying Wang, Shan Yu, Li Wang, Karin Allenspach, Jonathan P. Mochel, David A. Bennett, Auriel A. Willette. Genetic Factors of Alzheimer’s Disease Modulate How Diet is Associated with Long-Term Cognitive Trajectories: A UK Biobank Study. Journal of Alzheimer’s Disease, 2020; 78 (3): 1245 DOI: 10.3233/JAD-201058

ЗМІНИ В ДІЄТІ, А САМЕ СПОЖИВАННЯ ВИНА ТА СИРУ, МОЖУТЬ ДОПОМОГТИ ЗМЕНШИТИ КОГНІТИВНЕ ЗГАСАННЯ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *