ЗВ’ЯЗОК МІЖ СПОЖИВАННЯМ КАВИ, ГЕНЕТИЧНО-ОБУМОВЛЕНИМ МЕТАБОЛІЗМОМ КОФЕЇНУ ТА СМЕРТНІСТЮ Новини,Рекомендації по харчуванню

coffee_health1

Численні дослідження, проведені протягом останніх років, продемонстрували численні позитивні наслідки для здоров’я, пов’язані із споживанням кави. Водночас, лишається багато питань стосовно потенційної шкоди від надмірного надходження кофеїну.

Це питання було серед головних у дослідженні, яке включало 498 134 мешканця різних регіонів Об’єднаного королівства Великобританії та Північної Ірландії. Учасників спостерігали протягом десяти років, їх середній вік становив 57 років та 54% складали жінки.

Гіпотези, які намагалися перевірити дослідники, були наступні: надмірне споживання кофеїну асоційоване із більшою смертністю; суб’єкти з повільним метаболізмом кофеїну та високим рівнем споживання кави мають помирати раніше.

Вчені використали дані 9,2 мільйонів людей з Біобанку Об’єднаного королівства (UK Biobank). Вивчались вихідні демографічні та генетичні дані, а також особливості способу життя. Подальше спостереження відбувалось з 2006 по 2016 рік. Дослідники визначали відносний ризик смерті, пов’язаний із споживанням кави, з використанням пропорційної статистичної мультиваріантної моделі оцінки ризику. Також оцінювався вплив особливостей метаболізму кофеїну із урахуванням попередньо визначених поліморфізмів генів AHR, CYP1A2, CYP2A6 та POR. Останні можуть мати ефект на метаболізм кофеїну.

З 502 641 суб’єктів, що мали необхідну вихідну інформацію, в остаточний аналіз було включено 498 134 учасників, які надали необхідні дані щодо споживання кави та куріння.

Дослідниками не змогли встановити різницю між смертністю серед швидких та повільних метаболізаторів кофеїну або між суб’єктами, які вживали помірну або велику кількість кави. Загалом її споживання було зворотно асоційовано із смертністю. Слід додати, що зменшення відносного ризику смертності було аналогічним у тих, хто споживає дві чашки кави на день (ВР 0,88) або понад вісім чашок щодня (ВР 0,86). І, нарешті, ризик смертності достовірно не відрізняється між прихильниками кави з кофеїном або без нього.

Корисні властивості речовин, що містяться у кавових зернах, ймовірно дозволяють покращити чутливість тканин до інсуліну, ендотеліальну функцію, оптимізувати активність печінкових ферментів та запобігти патологічним запальним процесам.

Надмірне споживання кофеїну лишається небажаним для вагітних жінок та жінок, які годують груддю, пацієнтів з гастроезофагеальним рефлюксом, артеріальною гіпертензією та порушеннями серцевого ритми.

Водночас, отримано достатньо інформації з численних досліджень, проведених у різних країнах світу, щоб вважати помірне споживання кави складовою здорового харчування.

Результати дослідження опубліковано у липневому числі журналу JAMA Internal Medicine.

ЗВ’ЯЗОК МІЖ СПОЖИВАННЯМ КАВИ, ГЕНЕТИЧНО-ОБУМОВЛЕНИМ МЕТАБОЛІЗМОМ КОФЕЇНУ ТА СМЕРТНІСТЮ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *