Зв’язок між моделлю харчування, предіабетом та кишковою мікробіотою Новини,Рекомендації по харчуванню

02ff509c-bc7a-4e3c-ab76-96157de622a5

Чимало досліджень забезпечили нас правдоподібною інформацію щодо біологічних механізмів, які пов’язують дієту зі складом мікробіому кишечника. Однак лише в деяких з них мова йде про зв’язок між різними моделями харчування, наявністю предіабету та композицією кишкової мікробіоти. Нещодавно опубліковане в журналі «Journal of Nutrition» дослідження підтверджує, що дотримання здорового харчування пов’язане з більшим числом певних бактерій кишечника та меншою поширеністю предіабету.

На підставі аналізу 4-денних щоденників харчування, дослідник Ульріка Еріксон (Лундський університет) та її колеги визначили 2 дієтичні моделі: здорова та молочна модель з високим вмістом цукру та жиру. Модель харчування, орієнтована на здоров’я, включала фрукти / ягоди, горіхи / насіння, овочі / бобові, йогурт / сир та злаки з високим вмістом клітковини, тоді як інша модель характеризувалась високим споживанням випічки / десертів, жирного молока / вершків, хліба з низьким вмістом клітковини, картоплі та обробленого / червоного м’яса. На додаток до дієтичних даних, зібраних у цьому шведському дослідженні на основі оцінки 1726 дорослих чоловіків та жінок, були зібрані результати клінічних досліджень, в тому числі й зразки калу. Класифікація предіабету ґрунтувалася на  показниках глюкози та / або глікованого гемоглобіну натще.

Результати дослідження можна підсумувати наступним чином: 1) учасники з високим рівнем прихильності до здорової моделі харчування мали меншу ймовірність виникнення предіабету; 2) більш високі показники прихильності до здорової моделі харчування асоціювались з більшою кількістю бактерій, пов’язаних з меншою поширеністю предіабету. Значних асоціацій між мікробіотою та молочною моделлю з високим вмістом цукру та жиру не виявлено. В той же час прихильність до цієї моделі була пов’язана з більшою поширеністю предіабету у жінок. Рецензенти Гертра Маскарінека та Мередіт Хуллар, даючи свою оцінку цьому дослідженню, наголосили на тому, що воно забезпечує нас новою інформацією, що пов’язує дієтичні моделі, ризик діабету 2 типу та мікробіом кишечника, та порівняли отримані результати з останнім звітом з багатоетнічної когорти.

Джерела:

  1. Ericson U, Brunkwall L, Hellstrand S, Nilsson PM, Orho-Mehander M. A Health-Conscious Food Pattern Is Associated with Prediabetes and Gut Microbiota in the Malmo Offspring Study. J Nutr. 2019 Dec 18 (Epub ahead of print; DOI: https://doi.org/10.1093/jn/nxz293).
  2. Phillips Maskarinec G and Hullar MAJ. Understanding the Interaction of Diet Quality with the Gut Microbiome and Their Effect on Disease. J Nutr. 2020 Jan 31 (Epub ahead of print; DOI: https://doi.org/10.1093/jn/nxaa015).
Зв’язок між моделлю харчування, предіабетом та кишковою мікробіотою
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *