ЗВ’ЯЗОК МІЖ ДІЄТОЮ ТА РАКОМ ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ СТАЄ БІЛЬШ ЗРОЗУМІЛИМ Новини,Рекомендації по харчуванню

dieta-prostata

Нове дослідження, вперше проведене виключно серед жителів Монреалю, підтверджує, що певні харчові звички пов’язані з більшим ризиком виникнення раку простати.

Дослідницька група під керівництвом професора Марі-Еліс Батер з Національного інституту наукових досліджень (INRS) вивчила дані з опитування, проведеного в Монреалі серед близько 4000 чоловіків з 2005 по 2012 роки.

Головний автор дослідження, докторант Каріна Трюдо розповіла, що вони намагаються накопичити наукові докази, провести якомога більше досліджень і спробувати дати рекомендації щодо охорони здоров’я.

В учасників, зокрема, питали про їхні харчові звички, що дозволило дослідникам визначити три основні профілі:

  • дієта, що характеризується великим споживанням фруктів, овочів та рослинних білків;
  • солона та алкогольна Західна модель, яка включає більше м’яса та напоїв, таких як пиво та вино;
  • Західна модель, яка відрізняється високим споживанням макаронних виробів, піци, солодощів, десертів та безалкогольних напоїв.

 

Не дивно, що здорове харчування було пов’язане з меншим ризиком раку передміхурової залози, тоді як західна модель із солодощами та солодкими напоями асоціювалася з більш високим ризиком. Ймовірно, що не надто здорова  Західна модель харчування сприяють більш агресивним формам раку.

 

Сюрприз:

Карін Трюдо, перший автор дослідження, повідомила, що неочікуваною та великою несподіванкою було те, що із Західною дієтою, яка до того ж характерізувалась високим рівнем споживання солі та алкоголю, не було встановлен ні позитивної, ні негативної асоціації.

 

Дослідники передбачали, що цей дієтичний профіль також буде пов’язаний з підвищеним ризиком раку передміхурової залози, оскільки загалом у попередніх дослідженнях спостерігалася певна тенденція, що споживання червоного м’яса, зокрема, було пов’язано з підвищеним ризиком раку простати.

 

Трюдо також додала, що модель харчування, з високим рівнем споживання фруктів та овочів, тофу, йогурту, горіхів, була асоційована зі зниженим ризиком раку передміхурової залози. Це є втішним і, в  результаті, збігається з кількома іншими дослідженнями, що також відповідає рекомендаціям Всесвітньої організації охорони здоров’я, де зазначено, що велике споживання фруктів та овочів знижує ризик певних захворювань (серцево-судинні, діабет, ожиріння тощо).

 

Аналіз враховував вік, етнічну приналежність, освіту, сімейний анамнез та дату останнього скринінгу на рак простати.

 

Оброблені продукти:

Дослідники також припустили, що чоловіки часто не готують їжу власноручно і тому є споживачами перероблених продуктів або готових страв.

Карін Трюдо вважає, що більш високий ризик розвитку раку може бути пов’язаний з рівнем обробки їжі. Більше оброблені продукти матимуть більше молекул, які можуть завдати шкоди вашому здоров’ю.

За оцінками Канадського Онкологічного Товариства, у 2020 році рак передміхурової залози було діагностовано у понад 23 000 канадців.

Результати цього дослідження нещодавно опублікував науковий журнал «Nutrients».

 

Посилання на оригінальну публікацію: https://ici.radio-canada.ca/nouvelle/1722605/cancer-prostate-alimentation-regime-sucre-sel-alcool

ЗВ’ЯЗОК МІЖ ДІЄТОЮ ТА РАКОМ ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ СТАЄ БІЛЬШ ЗРОЗУМІЛИМ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *