ЗВ’ЗОК МІЖ МІКРОБІОМОМ КИШЕЧНИКА ТА ОСТЕОАРТРОЗОМ Новини,Рекомендації по харчуванню

kneereplacementrecovery_1200-1024x538

Остеоартроз вражає суглоби, проте на думку дослідника Michael Zuscik, доктора філософії, початок проблеми може формуватися на рівні кишечника.

Zuscik, Mack Clayton, — професор, заступник завідувача кафедри ортопедії Медичного факультету Університету Колорадо та директор Колорадської програми опорно-рухових досліджень (CPMR), нещодавно отримали грант у розмірі 3,175 млн доларів від Національного інституту охорони здоров’я NIH, на аналіз зв’язку між мікробіомом кишечника та остеоартрозом — особливо в контексті ожиріння. Їхня мета полягала в тому, щоб дослідити, чи можуть стратегії, які впливають на формування мікробіому кишечника, зупинити або змінити прогресування захворювання.

Зв’язок між кишечником та суглобами

Історично так склалося, що на думку лікарів артроз у пацієнтів із ожирінням в основному формується за рахунок механічного перевантаження суглобів. Однак останніми роками Zuscik та інші дослідники розробили концепцію, згідно якої зв’язок між ожирінням та остеоартрозом обумовлений зростанням системного запалення. Дослідники пов’язують це запалення з дисбіотичними змінами на рівні мікробіому кишечника, що реалізуються у вигляді дисбалансу або збільшенні кількості шкідливих або прозапальних бактерій, які містяться переважно в товстій кишці.

«Я не кажу, що зайва вага втратила своє значення», — каже Zuscik. «Але ми сформували два важливі висновки. По-перше, частота артриту у пацієнтів із ожирінням однакова як в суглобах, що перевантажені за рахунок надлишкової ваги, так і в суглобах, що не отримують подібного перевантаження, що неможливо пояснити механічними впливами. Крім того, впродовж останнього десятиліття встановлено, що у пацієнтів із ожирінням спостерігається системне запалення «. Zuscik каже, що це запалення може призвести до таких проблем, як діабет 2 типу, підвищення резистентності до інсуліну, а ось на рівні суглобів воно призводить до прискореної дегенерації.

Наша гіпотеза полягає в тому, що коли ви страждаєте ожирінням, у вас є те, що називається дисбіотичним мікробіомом кишечника, і що дисбіоз впливає на ризик виникнення хвороби. Саме це призводить до нарощування системного запалення «. Michael Zuscik, PhD, Mack Clayton Professor and Vice Chair of Research, Department of Orthopedics, University of Colorado School of Medicine

Оскільки наші суглоби дуже чутливі до запалення, зменшення його може уповільнити темпи дегенерації суглобів та втрати хряща — або навіть зупинити ці процеси. «Це надважливо, оскільки коли ви втрачаєте хрящ, він не відновлюється, і у нас немає прийнятих підходів до його повернення», — каже Zuscik.

Пребіотики та пробіотики є перспективною стратегією лікування артрозу

В даний час не існує клінічно прийнятих методів лікування остеоартрозу, що модифікують саме захворювання, лише паліативні методи лікування симптомів, в тому числі болю. Але тепер, коли дослідники почали виявляти причинно-наслідковий зв’язок між дисбіотичними змінами на рівні мікробіому кишечника та остеоартрозом у пацієнтів із ожирінням, сформувались великі надії на те, що ми можемо наблизитися до прориву в лікуванні однієї з основних причин захворювання.

«Ця величезна невирішена клінічна проблема була в центрі моєї уваги протягом багатьох років», — каже Zuscik. «Цей конкретний проект спрямований на вивчення особливостей мікробної спільноти кишечника та її взаємодії з імунною системою з метою впливу на дегенеративні процеси в суглобах, що зумовлені запаленням».

У партнерстві зі Стівеном Гіллом, доктором наук, з кафедри мікробіології та імунології університету Рочестера в Нью-Йорку, Zuscik очолить групу дослідників з Регіонального медичного центру Рокі Маунтін для всебічного вивчення впливу мікробіому кишечника на остеоартроз. Група також зосередиться на ключових популяціях мікробів, включаючи Bifidobacterium pseudolongum, який потенційно володіє пробіотичним впливом, сприяючи ефективному захисту суглобів від хвороб.

«Грант полягає в спробі зрозуміти, що робить B. Pseudolongum для зменшення запалення. Такий підхід може бути першим і єдиним життєздатним методом для уповільнення прогресування захворювання та покращення якості життя пацієнтів».

 

Джерело: University of Colorado Anschutz Medical Campus

 

ЗВ’ЗОК МІЖ МІКРОБІОМОМ КИШЕЧНИКА ТА ОСТЕОАРТРОЗОМ
1 vote, 1.00 avg. rating (47% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *