ЗАХІДНА ПРОЗАПАЛЬНА ДІЄТИ Є РУШІЄМ У РОЗВИТКУ ПОДАГРИ Новини,Рекомендації по харчуванню

1472453241_1

Відповідно до презентованих даних на Європейському конгресі з ревматології, дієти з високим вмістом червоного м’яса, насичених жирів та цукру пов’язані з підвищеним ризиком подагри, у порівнянні з дієтами, які містять велику кількість фруктів, овочів та бобових незалежно від генетичної схильності.

  • Лише одне із двох ретроспективних досліджень оцінювало дієту у контексті наявного генетичного ризику. Доктор Чіо Йокосе з Відділу ревматології, алергії та імунології Массачусетського шпиталю у Бостоні, зазначила, що при оцінці генетичної схильності із вже відомим ризиком, пов’язаним із західною дієтою, не було виявлено жодних доказів додаткової або мультиплікативної взаємодії.
  • В іншому дослідженні, представленому на конгресі, вивчався вплив прозапальної дієти на розвиток подагри. Прозапальна дієта також була пов’язана з підвищеним ризиком розвитку подагри, незалежно від інших факторів та генетичної схильності. Кожне з досліджень підтверджує, що дієта може відігравати роль ключової мішені для зниження ризиків розвитку подагри.

Доктор Наталі Маккормік, науковий співробітник з Массачусетського шпиталю зазначила, що дотримання дієти з низьким запальним потенціалом може модерувати системне та метаболічне запалення. За словами доктора Маккормік, зв’язок прозапальної дієти з розвитком подагри є аналогічним, що й в попередніх дослідженнях, які пов’язували цей тип дієти із розвитком цукрового діабету 2 типу та серцево-судинних захворювань, оскільки запальний процес є патогенним фактором.

  • Два ретроспективні дослідження оцінювали різні, але дублюючі набори даних. Йокосе та Маккормік співпрацювали в обох дослідженнях. У дослідженні західної дієти, в якому брали участь виключно жінки, також оцінували генетичну схильність. Використовуючи анкети частоти споживання їжі, заповнені 18 512 жінками, які брали участь у Дослідженні здоров’я медичних сестер, учасниць розділили на 2 групи для визначення впливу західної й інтервенційної дієти DASH (дієтичні підхід до контролю артеріальної гіпертензії) з високим вмістом фруктів та овочів на ризик розвитку подагри.
  • Оцінка генетичного ризику (ОГР) була розроблена для учасників, використовуючі 114 сироваткових уратних однонуклеотидних поліморфізмів із загального геномного дослідження.
  • У групі учасників, які дотримувалася західної дієти, спостерігалося поступове збільшення ризику розвитку подагри, і навпаки для дієти DASH — ризик поступово знижувався.
  • ОГР мала взаємозв’язок лише для учасників, які дотримувалися дієти DASH. Після урахування багатьох факторів, таких як вік, менопауза, використання гормональної терапії та наявність гіпертензії, не спостерігалося значного підвищення ризику з урахуванням генетичної схильності при дотриманні західної дієти.

Також, для учасників з високим рівнем генетичної схильності, дотримання дієти DASH асоціювалося із значним зменшенням відносного ризику розвитку подагри, незважаючи на те, що асоціація мала невисоку статистичну значущість ( P = 0,056).

Зв’язок подагри з прозапальною дієтою

Прозапальна дієта є подібною до «західної» моделі харчування, що включає рафіновані вуглеводи, підсолоджені напої, червоне м’ясо та смажену їжу. В аналізі оцінювали вплив прозапальної дієти, використовуючи дані про 164090 жінок з Дослідження здоров’я медсестр а та 40 598 чоловіків у Дослідженні здоров’я чоловіків-працвників у галузі охорони здоров’я. В обох дослідженнях учасники заповнювали дієтичні анкети кожні 4 роки. На основі цих анкет пацієнтів оцінили за Емпіричним індексом запального потенціалу дієти (ЕІЗПД).

При оцінці 2874 випадків подагри за квінтилями ЕІЗПД, учасники з найвищою оцінкою мали на 50% вищий ризик розвитку подагри, аніж ті, хто мав найнижчу оцінку. При вживанні алкоголю, вплив перебування у найвищому квінтилі запальної дієти був ще більшим, що призвело до збільшення ризику розвитку подагри у 2,37 разів.

Зв’язок між наявністю зайвої ваги та розвитком подагри

У третьому дослідженні, ОГР вище середнього була пов’язана із подальшим підвищенням ризику розвитку подагри серед людей, які мають підвищений індекс маси тіла. Однак ожиріння залишалося фактором ризику розвитку подагри навіть серед людей з низькою ОГР.

  • Результати цього дослідження вказують на те, що підтримання здорової ваги є важливою стратегією для запобігання подагри, незалежно від генетичної схильності. За словами Йокосе і Маккормік, здорове харчування слід розглядати як основну стратегію профілактики подагри.
  • Доктор Аннеліс Бунен, професор внутрішньої медицини (ревматології) з університету Маастрихта, Нідерланди, не заперечувала вище переліченим висновкам. Однак вона застерегла, що дуже важко оцінювати анкети, які надають учасники для визначення їх раціону харчування. Бунен додала, що ретроспективний аналіз ускладнює спроби контролювати численні потенційні неточності.

Зрештою, здорову дієту можна рекомендувати з багатьох причин, особливо людям з іншими факторами ризику розвитку подагри. Водночас, Бунен зазначила, що буде достатньо важко підтвердити збільшення ризику при дотриманні «західної» дієти або інших моделей харчування з високим вмістом прозапальних продуктів.

Тим не менше, вже є всі підстави для рекомендацій споживати здоровий збалансований набір продуктів із достатнім вмістом овочів і фруктів.

ЗАХІДНА ПРОЗАПАЛЬНА ДІЄТИ Є РУШІЄМ У РОЗВИТКУ ПОДАГРИ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *