ДІЄТИ З ВИСОКИМ ВМІСТОМ БІЛКУ, ОСОБЛИВО РОСЛИННОГО, ПОВ’ЯЗАНІ З МЕНШИМ РИЗИКОМ СМЕРТІ Новини,Рекомендації по харчуванню

vegan-protein

Нещодавнє дослідження, опубліковане 22 липня 2020 року в журналі «British Medical Journal», доводить, що дієти з високим вмістом білку, особливо рослинного, пов’язані з меншим ризиком смерті від будь-якої причини.

Дослідники кажуть, що ці результати підтримують дієтичні рекомендації щодо збільшення споживання рослинних білків.

Дієти з високим вмістом рослинного білку, зокрема бобових (горох, квасоля та сочевиця), цільнозернових продуктів та горіхів, були пов’язані з меншим ризиком розвитку діабету, серцевих захворювань та інсульту, при цьому регулярне вживання червоного м’яса та тваринного білку були пов’язані з певними проблемами зі здоров’ям.

Але дані про зв’язок між різними видами білків та смертністю є суперечливими.

Тож дослідники з Ірану та США вирішили виміряти потенційну залежність між споживанням білку тваринного і рослинного походження та ризиком виникнення серцево-судинних захворювань, раку та смерті від будь-якої причини.

Вони переглянули результати 32 досліджень, в яких оцінювали ризик смертності від усіх причин, ризик виникнення серцево-судинних та онкологічних захворювань у дорослих віком від 19 років.

Усі дослідження були ретельно оцінені на предмет упередженості (проблеми в дизайні дослідження, які можуть впливати на результати).

Далі були використані математичні моделі для порівняння ефектів вищої та найнижчої категорій споживання білку, і були проведені аналізи для оцінки співвідношення між споживанням білку та смертністю.

За період спостереження, який склав близько 32 років, серед 715.128 учасників сталося 113 039 смертей (16 429 від серцево-судинних захворювань та 22 303 від раку).

Результати показують, що високе споживання білку було пов’язано з меншим ризиком смертності від усіх причин у порівнянні з низьким споживанням.

Вживання рослинного білку знижує ризик смертності від усіх причин на 8%  та на 12% — від серцево-судинних захворювань. Споживання білку тваринного походження не було суттєво пов’язано з ризиком  виникнення серцево-судинних захворювань та смертності від раку. Аналіз даних з 31 дослідження також показав, що додаткові 3% енергії з рослинних білків на день були пов’язані з нижчим ризиком смерті від усіх причин на 5%.

Дослідники зазначили, що можливі причини позитивного впливу рослинних білків включають їх асоціацію зі сприятливими змінами артеріального тиску, холестерину та рівня цукру в крові, що може допомогти знизити ризик таких станів, як захворювання серця та діабет другого типу.

Дослідники також вказують на деякі обмеження, такі як відмінності в способі дослідження дієти та можливість того, що деякі ефекти могли бути наслідком незмірних факторів. Більш того, оскільки більшість включених досліджень були із західних країн, результати можуть бути нерелевантними до інших країн.

Однак дослідники зазначили, що виходячи з поточних даних, велика кількість учасників та смертей забезпечують детальне розуміння зв’язку між споживанням білку та ризиком смертності.

Дослідники запевняють, що ці висновки мають важливі наслідки для здоров’я людей, оскільки вживання рослинного білку можна легко збільшити, замінивши тваринний білок, що позитивно вплине на тривалість життя.

Незважаючи на необхідність подальших досліджень, ці результати сильно підтримують існуючі дієтичні рекомендації щодо збільшення вживання рослинних білків.

Джерело: https://www.sciencedaily.com/releases/2020/07/200722192150.htm

ДІЄТИ З ВИСОКИМ ВМІСТОМ БІЛКУ, ОСОБЛИВО РОСЛИННОГО, ПОВ’ЯЗАНІ З МЕНШИМ РИЗИКОМ СМЕРТІ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *