ДІЄТА ДЛЯ УПОВІЛЬНЕННЯ НЕЙРОДЕГЕНЕРАТИВНИХ ЗМІН ЗБЕРІГАЄ НОРМАЛЬНУ КОГНІТИВНУ ФУНКЦІЮ НАВІТЬ У ЛЮДЕЙ ІЗ ХВОРОБОЮ АЛЬЦГЕЙМЕРА Новини,Рекомендації по харчуванню

здоровый-набор-иллюстрации-вектора-питания-диеты-разума-мозга-146688114

Дані з нового проекту «Rush Memory and Aging Project (RMAP)» стверджують, що дотримання дієти для уповільнення нейродегенеративних змін може покращити пам’ять та когнітивні здібності у людей літнього віку, навіть за наявності патології, такої як хвороби Альцгеймера.

Провідний автор дослідження, доктор Клодіан Дхана з  Інституту здорового старіння Rush University (Чикаго, Іллінойс) повідомив, що дієта для уповільнення нейродегенеративних змін була пов’язана з кращими когнітивними здібностями незалежно від патологій мозку, пов’язаних з хворобою Альцгеймера. Це може свідчити про те, що дієта може сприяти когнітивній стійкості, в підсумку вказуючи на відсутність точки неповернення, в який зусилля із запобігання деменції будуть марними.

Дослідження було опубліковане 14 вересня в Journal of Alzheimer’s Disease.

Вплив на патологію мозку:

Доктор Дхана повідомив про відомі результати попередніх досліджень, в яких встановлено  збереженням когнітивних здібностей, асоційоване із дотриманням дієти для уповільнення нейродегенеративних змін (MIND Diet). В опублікованих результатах актуального аналізу йдеться про нові дані щодо впливу дієти на здоров’я мозку, з урахуванням впливу патології мозку на зв’язок між дієтою та когнітивною функцією.

MIND Diet (дієту для уповільнення нейродегенеративних змін) започаткувала покійна доктор Марта Клер Морріс, епідеміолог харчування, яка померла минулого року від раку у віці 64 років. Поєднання середземноморської дієти та дієти «DASH» (дієтичні підходи для уникнення гіпертонії) включає зелені листяні овочі, рибу, горіхи, ягоди, квасолю та цільнозернові вироби та обмежує споживання смаженої їжі та напівфабрикатів, солодощів і тістечок.

Нинішнє дослідження включало 569 дорослих людей похилого віку, які померли протягом участі у досліджені МАР, яке розпочалося у 1997 році. Учасники дослідження були переважно білими та не мали діагностованої деменції. Всі учасники погодилися проходити щорічні клінічні обстеження. Учасники також погодилися провести розтин мозку після смерті.

Починаючи з 2004 року учасники заповнювали щорічні анкети щодо частоти споживання їжі, які були використані для розрахунку оцінки MIND Diet на основі того, як часто учасники споживали конкретні продукти.

Дослідники використали серію аналізів для вивчення асоціацій дієти для уповільнення нейродегенеративних змін та патологій мозку, пов’язаних з деменцією та когнітивними здібностями, за період, незадовго до смерті. Аналізи були скориговані за віком, статтю, освітою, аполіпопротеїном Е з генотипом е4 (АПОЕ е4), когнитивною діяльністю у літньому віці та загальною калорійністю харчуванняї.

Результати показали, що більш високий показник прихильності дієті для уповільнення нейродегенеративних змін (MIND Diet) був пов’язаний з кращими когнітивними здібностями в літньому віці, аж до самої смерті (β = 0,119; P = 0,003).

Примітно, що ні потужність, ні значимість асоціацій особливо не змінилися, при включенні хвороби Альцгеймера та інших патологій мозку до моделі дослідження (β = 0,111; Р = 0,003).

Взаємозв’язок між ліпшим дотриманням дієти для уповільнення нейродегенеративних змін та кращими когнітивними здібностями залишався значним при обмеженні особами без легких когнітивних порушень на початку обстеження (β = 0,121; SE = 0,042 P = 0,005), а також особами, яким після смерті встановили діагноз хвороби Альцгеймера за консенсусними рекомендаціями NIA-Рейгана (β = 0,114; P = 0,023).

Обмеженнями дослідження є залежність від cуб’єктивної інформації про дієту, а також вибірка учасників, яка складалася переважно з білих добровольців, які погодилися на щорічне оцінювання когнітивний функцій та посмертне донорство органів.

Сильні сторони дослідження включають перспективний план із щорічною оцінкою когнітивних функцій за допомогою стандартизованих тестів, а також збирання інформації про дієту за допомогою валідованих анкет.

Зміни в раціоні харчування можуть вплинути на когнітивні здібності та на ризик розвитку деменції як у кращу, так і у гіршу сторону. Існують досить прості зміни в дієті та способі життя, які можуть допомогти уповільнити деградацію когнітивних функцій у похилому віці та сприяти нормальному функціонуванню головного мозку.

Поліпшення пружності головного мозку:

Доктор Хізер Снайдер, віце-президент медичного та наукового зв’язку Асоціації Альцгеймера, зазначила, що дане дослідження є дуже цікавим, тому що чітко дає зрозуміти вплив харчування на когнітивні здібності людини.

Висновки доповнюють вже зростаючу літературу щодо факторів способу життя, так як дотримання здорової для серця дієти, що в свою чергу можуть допомогти мозку стати більш резистентним до впливу на нього певних захворювань.

Актуальний аналіз Асоціації Альцгеймера «US POINTER» досліджує, як певні втручання у спосіб життя, включаючи рекомендації щодо харчування, такі як дієта для уповільнення нейродегенеративних змін, можуть вплинути на ризик зниження когнітивних здібностей людини. Снайдер зазначила, що додаткове дослідження «US POINTER» буде включати МРТ головного мозку, щоб дослідити, як втручання у спосіб життя впливають на біологію мозку.

Джерело:

Dhana, Klodian et al. ‘MIND Diet, Common Brain Pathologies, and Cognition in Community-Dwelling Older Adults’. 1 Jan. 2021 : 683 – 692.

ДІЄТА ДЛЯ УПОВІЛЬНЕННЯ НЕЙРОДЕГЕНЕРАТИВНИХ ЗМІН ЗБЕРІГАЄ НОРМАЛЬНУ КОГНІТИВНУ ФУНКЦІЮ НАВІТЬ У ЛЮДЕЙ ІЗ ХВОРОБОЮ АЛЬЦГЕЙМЕРА
1 vote, 3.00 avg. rating (67% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *