Діарея, закрепи та кисломолочні продукти. Новини,Рекомендації по харчуванню

zapor-i-diareya

Оцінка впливу кисломолочних продуктів на діарею та/або закреп проводилась за результатами десяти досліджень. Серед них 6 досліджень були позитивної якості, 3 дослідження нейтральні та одне дослідження з негативною якістю. В одному з позитивних досліджень Boudraa et al., повідомили про покращення проявів, асоційованих з діареєю, тоді як в іншому позитивному дослідженні Yang et al., повідомили про покращення проявів закрепів на фоні споживання кисломолочних продуктів. Nagata et al., що проводили третє дослідження, повідомили про покращення проявів обох станів. Три дослідження з позитивною якістю, проведені Boudraa et al, Conway et al. та Tabbers et al. — повідомили про відсутність покращення проявів  діареї та/або закрепу на фоні споживання молочних продуктів.

Серед досліджень нейтральної та негативної якості Agarwal et al., De Vrese et al., Glibowski та Turczyn, Van Van Nieuwboer et al., повідомили про покращення результатів лікування або зменшення частоти діареї на фоні споживання ферментованого молока. Agarwal et al., годували пацієнтів молоком, ферментованим Lactobacillus casei, у клінічних умовах, порівнюючи результати змін стосовно діареї з пацієнтами, які споживали індійське дахі (курд) та йогурт, що надмірно нагрівався. Прояви діареї покращились більш суттєво у пацієнтів, що знаходились в умовах лікарні, проте, можливо, це пов’язано не зі споживанням молочних продуктів, ферментованих L. casei, а в першу чергу кращою копмлаєнтністю самих пацієнтів. De Vrese et al., повідомили про покращення результатів лікування антибіотик-асоційованої діареї у пацієнтів із Helicobacter pylori, за допомогою ферментованого молока, а Van den Nieuwboer et al., повідомили про покращення кишкових проявів (зменшення частоти та тяжкості діареї та запорів) у літніх пацієнтів з будинку престарілих завдяки споживанню ферментованого з використанням пробіотичних мікроорганізмів молока. Нарешті, Glibowski та Turczyn виявили зворотну кореляцію між споживанням ферментованого молока та проблемами з евакуацією кишкового вмісту та діареєю.

Джерело: Savaiano DA, Hutkins RW. Yogurt, cultured fermented milk, and health: a systematic review [published online ahead of print, 2020 May 23]. Nutr Rev. 2020;nuaa013. doi:10.1093/nutrit/nuaa013

 

Діарея, закрепи та кисломолочні продукти.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *