Дружні йогуртові бактерії можуть допомогти здоров’ю Новини,Рекомендації по харчуванню

599_2860

Якщо ви днями здійсните прогулянку у будь-який супермаркет, то побачите безліч пробіотичних продуктів. Вони містять живі мікроорганізми, включаючи «доброзичливі» бактерії, які можуть бути природними або додаватися до їжі з метою покращення балансу та функціонування наших власних мікроорганізмів, що живуть у кишці.

Зростання наукових даних свідчить про роль пробіотичних продуктів у зміцненні нашого здоров’я, хоча користь для здоров’я варіюється залежно від типу пробіотиків та індивідуальних відмінностей бактерій кишечника людини. Особливо перспективними є кисломолочні продукти, такі як йогурт. Відповідно до результатів представленого дослідження, є ймовірність, що ми могли б отримати користь для здоров’я вже через місяць від початку регулярного споживання йогурту. Споживання ферментованих молочних продуктів може сприяти зміні мікробіологічного складу кишечника, пов’язаного з поліпшенням маркерів запалення, гормонального та серцевого здоров’я.

 

Споживання йогурту асоціюється з підвищенням рівня корисних бактерій

Автори попросили 150 здорових дорослих добровольців їсти йогурт, що містить пробіотик Bifidobacterium animalis subsp. lactis ВВ-12, двічі на день протягом 30 днів. Медичні дані та зразки калу збирали в перші та останні дні дослідження.

 

Результати показали збільшення потенційно корисних бактерій кишечника в кінці дослідження, зокрема Bifidobacterium, а також Adlercreutzia equolifaciens та Slackia isoflavoniconvertens. Ці зміни супроводжувалися підвищеною здатністю обробляти лактозу та синтезувати амінокислоти.

 

Також був знижений потенціал для утворення ліпополісахаридів, що свідчить про зменшення прозапального потенціалу кишечника.

 

Вибір пробіотиків у майбутньому може бути адаптований до ваших потреб

Аналіз показав, що зміни мікробного складу кишечника волонтерів наприкінці дослідження залежать від їх мікробного складу на початку. Це підвищує можливість того, що визначення мікробного складу кишечника людини може допомогти визначити пробіотики, які найкраще відповідають їхнім індивідуальним потребам.

«Значні зрушення в мікробній таксономії кишечника та їхньому функціонуванні дозволяють припустити, що один місяць споживання [щоденного ферментованого продукту] може сприяти загальному позитивному впливу на кишечник людини та, можливо, загальній фізіології господаря». — Volokh O, et al, 2019

 

Підтримка дружніх бактерій

Результати дослідження підтверджують користь для здоров’я Bifidobacterium, які, як давно відомо, є корисними для мікробіоти травної системи людини. Вони відіграють важливу роль у виробництві вітамінів, а також допомагають організму боротися з інфекцією. Використання біфідобактерій у якості пробіотику покращує різні проблеми зі здоров’ям, включаючи певні типи діареї, екземи та інших алергічних порушень.

 

«… Результати дослідження свідчать про багатогранний потенціал позитивного впливу споживання FDP [щоденного ферментованого продукту] на мікробіоту кишечника людини шляхом сприяння змінам видів мікробіоти, які пов’язані з позитивним впливом на біомаркери, асоційовані із запаленням, гормональною та серцево-судинною функцією». — Volokh O, et al, 2019

 

Гормональний, серцевий та протипухлинний потенціал.

Збільшення рівня Adlercreutzia equolifaciens та Slackia isoflavoniconvertens може бути важливим, оскільки ці бактерії грають потенційну роль у тому, як організм поводиться з групою біологічно активних речовин, — ізофлавонами.

 

Люди отримують більшість своїх ізофлавонів із бобових; в основному сої, яка містить два ізофлавони (геністеїн та дайдзезин), які діють як фітоестрогени; вживання їх в їжу було пов’язане з поліпшенням репродуктивної функції разом зі зниженим ризиком розвитку раку молочної залози у жінок.

 

Adlercreutzia і Slackia можуть перетворити один із ізофлавонів в іншу речовину, еквівалент, з потенційно сприятливим впливом на гормональну та серцево-судинну функції, що має також протиракову активність.

 

Автори роблять висновок, що збільшення Adlercreutzia і Slackia після вживання пробіотичного йогурту може покращити здатність кишечника людини реагувати на дієту, багату ізофлавонами, включаючи продукти на основі сої. Вони передбачають, що з урахуванням нових знань можуть бути розроблені функціональні харчові продукти та дієти.

 

Джерело: Volokh O, Klimenko N, Berezhnaya Y, et al. Human gut microbiome response induced by fermented dairy product intake in healthy volunteers. Nutrients 2019;11(3).

Дружні йогуртові бактерії можуть допомогти здоров’ю
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *